Yandex Metrica

Ic Enterra Yenilenebilir Enerji katılım endeksine uygun mu? Ic Enterra Yenilenebilir Enerji halka arz ne zaman?

Ic Enterra Yenilenebilir Enerji katılım endeksine uygun mu? Ic Enterra Yenilenebilir Enerji halka arz ne zaman?

Sermaye Piyasası Kurulu yeni halka arza onay verdi.  IC Enterra Yenilenebilir Enerji'nin halka arz başvurusu SPK tarafından onay aldı. 10 TL hisse bedeliyle halka arza çıkacak olan dev enerji şirketi halka arzla birlikte toplam 369 milyon 565 bin 717 nominal/adet hisseyi satışa sunacak. Ic Enterra Yenilenebilir Enerji katılım endeksine uygun mu? Ic Enterra Yenilenebilir Enerji halka arz ne zaman?

Ekonomi

01.05.2024, 06:48

IC Holding bünyesinde yer alan  IC Enterra Yenilenebilir Enerji uzun yıllar sektörde edindiği tecrübe ile adından söz ettiriyor. 25 yıllık bir deneyimi olan şirketin halka arzına onay çıktı. Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) IC Enterra Yenilenebilir Enerji'nin halka arz başvurusunu onayladı.

Altınkılıç Gıda Halka Arz sonuçları ne oldu, kaç lot dağıttı? Altınkılıç Gıda Halka Arz sonuçları ne oldu, kaç lot dağıttı? Haberi Görüntüle

IC ENTERRA YENİLENEBİLİR ENERJİ KATILIM ENDEKSİNDE Mİ?

IC Enterra Yenilenebilir Enerji halka arzı için SPK'dan onay geldi. Şirekin katılım endeksinde yer alıp almayacağı henüz netlik kazanmadı. Şirketin onaylı izahnamesi ile katılım endeksinde olup olmadığı netlik kazanacak. 

Akaryakıt istasyonlarında kuyruk oluşacak: O yakıt türüne dev indirim geliyor! Akaryakıt istasyonlarında kuyruk oluşacak: O yakıt türüne dev indirim geliyor! Haberi Görüntüle

IC ENTERRA YENİLENEBİLİR ENERJİ HALKA ARZ NE ZAMAN?

Halka arzın ne zaman gerçekleşeceği henüz netlik kazanmadı. Öümüzmdekü günlerde halka arz takviminin duyurulması bekleniyor.

Asgari ücrette yeni hesaplamalar! Zam için tarih belli, oran üzerinde çalışılıyor Asgari ücrette yeni hesaplamalar! Zam için tarih belli, oran üzerinde... Haberi Görüntüle

IC ENTERRA YENİLENEBİLİR ENERJİ HİSSE FİYATI NE KADAR?

IC Enterra Yenilenebilir Enerji halka arzında hisse fiyatı 10 TL olarak belirlendi. IC Enterra Yenilenebilir Enerji'nin halka arz büyüklüğünün yaklaşık 3,7 milyar lira olması bekleniyor. 

Toplam 369 milyon 565 bin 717 nominal/adet hissenin satışa sunulacağı halka arzın 226 milyon 986 bin 323 nominal liralık kısmı sermaye artırımı, 142 milyon 579 bin 394 nominal liralık kısmı ise ortak satış yoluyla gerçekleştirilecek.

Emekliye bir yeni bayram sürprizi daha! Bankalar bombayı patlattı! SSK ve BAĞ-KUR emeklilerine ek ödeme Emekliye bir yeni bayram sürprizi daha! Bankalar bombayı patlattı! SSK... Haberi Görüntüle

IC ENTERRA HALKA AÇIKLIK ORANI KAÇ?

Şirketin halka açıklık oranının ise yüzde 20,03 olacağı öngörülüyor.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet Karakoca

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading