Yandex Metrica

Ic Enterra katılım endeksinde mi? Ic Enterra hisse fiyatı ne kadar?

Ic Enterra katılım endeksinde mi? Ic Enterra hisse fiyatı ne kadar?

Sermaye Piyasası Kurulu uzun bir aranın ardından yeni bir halka arza daha onay verdi. Kurul IC Enterra Yenilenebilir Enerji'nin başvurusunu kabul etti. IC Enterra Yenilenebilir Enerji'nin önüğmüzdeki günlerde halka arz takviminin açıklanması bekleniyor. Peki Ic Enterra katılım endeksinde mi? Ic Enterra hisse fiyatı ne kadar?

Ekonomi

11.04.2024, 11:34

C Holding bünyesinde bulunan ve portföyünde toplam 9 hidroelektrik santrali bulunan, 388 megavat kurulu gücüyle geçen yıl 1 milyar 200 milyon kilovatsaat düzeyinde elektrik üreten IC Enterra Yenilenebilir Enerji halka arz ediliyor. Enerji sektöründeki 25 yıllık deneyime sahip olan şirketin payları yakın zamanda Borsa İstanbul'da işlem görecek. 

Ne gram, çeyrek en çok o kazandıracak: Yatırım yapmak isteyenler kapış kapış alıyor Ne gram, çeyrek en çok o kazandıracak: Yatırım yapmak isteyenler... Haberi Görüntüle

IC ENTERRA KATILIM ENDEKSİNDE Mİ?

IC Enterra Yenilenebilir Enerji'nin halka arz başvurusu SP) tarafından kabul edildi. Şirket paylarının katılım endeksine uygun olup olmadığı konusunda net bir bilgi henüz bulunmuyor. Onaylı izahnamede katılım endeksi detayları yer alacak. Henüz onaylı izahname yayımlanmadı. 

Gramaj oyunu! Bursa'da ekmeğe gizli zam yapıldı Gramaj oyunu! Bursa'da ekmeğe gizli zam yapıldı Haberi Görüntüle

IC ENTERRA HİSSE FİYATI NE KADAR?

Ak Yatırım Menkul Değerler, İş Yatırım Menkul Değerler ve Ziraat Yatırım Menkul Değerler liderliğinde gerçekleşecek olan halka arzda bir hisseninin fiyatının 10 TL olacağı belirtildi. Ic Enterra Yenilenebilir Enerji halka arzında birim pay fiyatı 10 lira olacak. 

Emeklilere bayram sürprizi! Sadece tek sefer olacak Emeklilere bayram sürprizi! Sadece tek sefer olacak Haberi Görüntüle

IC ENTERRA HALKA ARZDA KAÇ LOT VERİR?

IC Enterra Yenilenebilir Enerji halka arzında 369,565,717 lotun halka arz edilmesi bekleniyor. IC Enterra Yenilenebilir Enerji'nin halka arz büyüklüğünün yaklaşık 3,7 milyar lira, halka açıklık oranının ise yüzde 20,03 olacağı öngörülüyor.

Yeni dönem resmen başladı! Akaryakıt fiyatları 13 bin bayide düzenlenecek Yeni dönem resmen başladı! Akaryakıt fiyatları 13 bin bayide düzenlenecek Haberi Görüntüle

FONUN KULLANIM YERİ

- %8-15 Bağıştaş GES(Güneş Enerjisi Santrali) projesi

- %8-15 Erzn-2 GES(Güneş Enerjisi Santrali) projesi

- %20-30 Depolamalı RES(Rüzgar Enerjisi Santrali) ve GES(Güneş Enerjisi Santral) projeleri

- %50-60 Yeni yenilenebilir enerji santrali yatırımları . (Taslak İzahname, Sayfa 330)

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet Karakoca

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading