Yandex Metrica

Sitede Ara

Hurma ne kadar oldu? 2022 Ramazan öncesi hurma fiyatları!

Hurma ne kadar oldu? 2022 Ramazan öncesi hurma fiyatları!

Mübarek Ramazan ayı öncesi iftar sofralarının vazgeçilmezi olan hurma fiyatları merak edilmeye başladı. Hurmaya zam geldiği haberi duyulduktan sonra vatandaşalar internette 'Hurma ne kadar oldu? 2022 Ramazan öncesi hurma fiyatları!' aramaları yapılmaya başladı. Peki Hurma ne kadar oldu? 2022 Ramazan öncesi hurma fiyatları!

Ekonomi

21.05.2024, 02:59

Mübarek Ramazan ayına sayılı günler kala Ramazan ayına özel yiyeceklerden olan hurma araştırılmaya başladı. Hurmaya zam geldiği açıklandıktan sonra vatandaşlar internette 'Hurma ne kadar oldu? 2022 Ramazan öncesi hurma fiyatları!' araştırmaları yapmaya başladı. Peki Hurma ne kadar oldu? 2022 Ramazan öncesi hurma fiyatları!

Artık dönüş yok! Öyle bir hareket yaptılar ki her an her şey olabilir: İslam Memiş'ten şok açıklamalar Artık dönüş yok! Öyle bir hareket yaptılar ki her an... Haberi Görüntüle

HURMA NE KADAR OLDU?

İftar ve sahur sofralarının özel yiyeceklerinden olan hurma fiyatları belli oldu. türüne göre fiyat değişikliği gösteren hurmalarda bu sene yüzde otuz beş zam yapıldı. En ucuz hurma 25 TL'den başlıyor, 300 TL'ye kadar çıkıyor.

Engelli, evde bakım maaşı, 65 yaş aylığı alanlar dikkat! Bakan müjdeyi verdi: Maaşlar sil baştan değişiyor Engelli, evde bakım maaşı, 65 yaş aylığı alanlar dikkat! Bakan... Haberi Görüntüle

2022 RAMAZAN ÖNCESİ HURMA FİYATLARI

Ramazan ayının gelmesiyle hurmaları tezgahlara dizdiklerini söyleyen Eminönü esnafı Mustafa İğde, “Müşterilerimizi bekliyoruz artık. İran hurması var paket 25 TL, Kudüs hurması 100 TL, Medine 85 TL, Kudüs hurmasının büyük olanları ise 160 TL’den satıyoruz. Talep şu anda az var fakat bir iki güne yoğunluk başlar. Ramazana iki gün kala kuyruk oluşur sonrasında ise ramazanın ilk 10 gününe kadar devam eder satışlar. Geçtiğimiz sene Kudüs hurmasını 65 TL’ye satıyorduk bu sene 100 TL’ye satıyoruz. Yüzde 35 zam geldi diyebiliriz. Vatandaş en fazla yarım kilo alabiliyor” dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading