SON DAKİKA

Sitede Ara

Goldman Sachs "uçacak" diyerek duyurdu: Bu yatırımı yapan servet sahibi olabilir!

Goldman Sachs "uçacak" diyerek duyurdu: Bu yatırımı yapan servet sahibi olabilir!

Türk yatırımcılar dünya devi Goldmans Sachs'dan gelen bomba tahminle heyecanlandı. Bu yatırımı yapanlar zengin olabilir. ABD merkezli  Goldmans Sachs, "Türk Hava Yolları" hisselerinin yıl sonu uçuşa geçeceğini bildirdi.

Ekonomi

14.02.2024, 15:56

Bu yıla damgasını vuracak olan tahmini duyuran Goldmans Sachs, yıl sonunu işaret ederek, elinde THY hissesi olan vatandaşlara müjdeyi verdi. THY hisseleri "uçacak" diyen Goldmans Sachs, yıl sonuna kadar rekor artış bekliyor.

RAMAZAN PİDESİ FİYATI BELLİ OLDU! İstanbul, Ankara,İzmir ramazan pidesi ne... Haberi Görüntüle

THY HİSSELERİNE İLGİ ARTTI

ABD'li dev banka Goldman Sachs'ın açıklamaları sonrası THY hisselerine talep arttı. Türk yatırımcılar yıl sonuna kadar 395 TL'yi aşacağı  tahmin edilen hisse senedine adeta hücüm etti.

Ehliyeti olanlara güzel haber! Kamuya 23.462 TL maaşla KPSS’siz daimi... Haberi Görüntüle

12 ŞUBAT THY HİSSESİ NE KADAR?

Borsa İstanbul'da işlem gören THY hisseleri Goldman Sachs'dan gelen tahmin sonrası yükselişe geçti. Peki THY hisseleri kaç TL'den satılıyor. 12 Şubat 2024 Pazartesi günü itibarıyla THY hissesi 290,75'den işlem görüyor.

Aile Bakanlığından son dakika duyurusu! Personel alımları başladı: 18 yaş... Haberi Görüntüle

THY HİSSESİ NE KADAR OLACAK?

Yıl sonuna kadar rekor artış beklenen THY hissesi ne kadar olacak? Şuan 290,75'den kendine alıcı bulan THY hissesinin yıl sonuna kadar 395 TL'yi aşacağı öngörülüyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading