Yandex Metrica

Sitede Ara

Felaketlerin adamı Selçuk Geçer'den yeni senaryo! 'Dolar o tarihte patlayacak'

Felaketlerin adamı Selçuk Geçer'den yeni senaryo! 'Dolar o tarihte patlayacak'

Felaket senaryolarıyla halkı galeyan getirmeye çalışan Selçuk Geçer'den yeni senaryo geldi. Geçer, 'dolar o tarihte patlayacak' dedi.

Ekonomi

14.02.2024, 21:03

Felaket senaryolarıyla gündemden düşmeyen Selçuk Geçer yeni bir senaryo yazdı.

Üç ülkenin planı boşa çıktı: Türkiye resmen hazine buldu! Boğazlar artık para basıyor Üç ülkenin planı boşa çıktı: Türkiye resmen hazine buldu! Boğazlar... Haberi Görüntüle

GEÇER'DEN FELAKET SENARYOSU

İşte o felaket senaryosu;

Geçer "İhracat azalıyor, ithalat artıyor. Bu da büyük bir dış ticaret açığına neden oluyor. 50 milyar dolar kapatmak için dövizi yükseltmek gerekli. Bunu da geçen yıl yaptılar. Bu sene de bunu daha agresif bir şekilde yapacaklar. Bu da bizi 110 ila 120 milyar dolar dış ticaret açığına götürür. Türkiye'den para kaçışı da var. Kredi notlarımız patır patır düşürür. Ekonomik krizden ekonomik krize koşarsınız. Merkez bankasının faiz indirmesinin nedeni buydu.

Turizm baronları devrede! Boş kalan otellerin faturasını Yunan adalarına kestiler: Kapıda vize kaldırılacak mı? Turizm baronları devrede! Boş kalan otellerin faturasını Yunan adalarına kestiler:... Haberi Görüntüle

'YÜZDE 100'LÜK BİR HAREKET GELEBİLİR'

Bu dış ticaret açığı ile bu kısa vadeli borçlarla dolar kıtlığıyla önümüzdeki çok agresif hareketleri görebiliriz. Yükselmelerden bahsetmiyorum. Net bir kırılma ile karşılaşabilir. yüzde 100'lük bir hareket gelebilir. Bu kaçınılmaz.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading