Yandex Metrica

Sitede Ara

Emeklileri sevindiren haber! Bugün hesaplara yatmaya başladı: 5750 TL

Emeklileri sevindiren haber! Bugün hesaplara yatmaya başladı: 5750 TL

Eski ya da yeni fark etmeksizin bütün emekli vatandaşların banka hesaplarına 5750 TL ödemeler bugün itibariyle başlıyor. Geçmiş zamanlarda Türkiye'deki emekli vatandaşlarımızın 5750 TL alabilecekleri ile ilgili bir kampanya duyurusunda bulunmuştu.

Ekonomi

23.01.2024, 18:58

Emekli vatandaşlar, 5750 TL alacak. Yeni yılda eski farkı olmaksızın bütün emekli emekli vatandaşlara 5750 TL ödeme gerçekleştirilecek. SGK ile aynı zamanda Ziraat Bankası'nın da ortaklaşa bir şekilde imza altına aldıkları protokolün sonrasında kıdem tazminatı ödemelerinde artış yaşanmıştır. Emekliler ise bu zamları almaya devam ediyor. Bütün bu etkinliklerin sonrasında ise Yapı Kredi Bankası ise bu promosyona katılmaya hak kazanan vatandaşlara 5750 TL ödeme yapacağını açıkladı.

Her dediği çıkan ünlü ekonomist aylar sonra konuştu: Ne borsa, ne altın! Artık o var Her dediği çıkan ünlü ekonomist aylar sonra konuştu: Ne borsa,... Haberi Görüntüle

EMEKLİLER NASIL PROMOSYON ALIR?

Emeklilik promosyonu, 2017 senesinin mart ayı içinde başladı. Bu önlemlerin alındığı tarihten itibaren 3 sene geçti. 3 senenin sonrasında emekli vatandaşlar, nafaka hususunu tekrardan gündeme getirmeye başladı. Bu kampanyalar ise son gaz duyulmaya devam ediliyor. Bu promosyon açısından bakıldığında aynı banka üstünden 3 yıllık rant ödemesi alınır. Bu promosyonu maliyet açısından geri ödemesiz alacaksınız. Bu para kesinlikle iade edilmeyecektir. 3 yıllık bir sözleşme süresinin nihayetinde yeniden talep edebilirsiniz. Bu noktada yapılması gereken tek işlem ise emekli maaşlarının banka hesaplarını aktarılmasıdır.

Eğer ki sizler de şu anda maaş aldığınız bankadan 3 yıl boyunca birlikte çalıştıysanız ve artık sözleşmenizin yenilemek ya da bir başka bankaya geçmek istiyorsanız promosyon ödemelerini kaçırmayınız.
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading