Emekli olmak varmış! PTT son dakika ödeme kararı aldı: Şubeye gitmeyi unutmayın!

Son dönemde, artan nakit ihtiyaçlarına karşı PTT'den dev hamle geldi. PTT, emekli maaşını kendisinden alan kişilere 50 bin liraya kadar kredi verecek.

Ekonomi 13.01.2022, 12:20 13.01.2022, 12:26
Abone ol
Emekli olmak varmış! PTT son dakika ödeme kararı aldı: Şubeye gitmeyi unutmayın!

Finans 365'in haberine göre Emekli maaşına ek bir şekilde kredi arayan vatandaşlara PTT'den büyük bir avantaj geldi. Son zamanlarda artış gösteren ihtiyaçlara ilişkin parasal destekleri arayan vatandaşlara özel bir şekilde başlatılmış olan kredi kampanyası bağlamında bütün emekli vatandaşların faydalanması sağlanacak. Üstelik sadece kısacık bir SMS ile çok kolay bir şekilde hemen bütün emeklilerin başvuru yapması da mümkün.

Aktif Bank ile PTT işbirliği çerçevesinde sağlanan kredi kampanyası bağlamada 50.000 liraya kadar finansman ödemesi yapılıyor. PTT, işyerlerine dahi gitmeye gerek olmadığını bütün emekli vatandaşların sadece oturdukları yerden SMS ile kredi başvurusunda yapması avantajı sağlanıyor. Düşük faiz oranları ile uygun ödeme seçenekleri aracılığı ile pek çok emekli vatandaşın nakit gereksiniminin karşılanması bekleniyor.

PTT EMEKLİ KREDİSİ NASIL HESAPLANIR?

Şartsız, kefilsiz bir şekilde PTT 50.000 liralık kredi kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşları avantajlı teklifler sunulmaya devam ediliyor. Avantajlı faiz oranları, 36 aylık vade imkanı ile uygun ödeme seçenekleri aracılığı ile pek çok emekli vatandaşların acil nakit ihtiyacına çözüm üretmek amacıyla hareket eden PTT'nin bu mükemmel kampanyasından yüzde 2.39 faiz oranı ile başlangıç yapan faiz oranları ile sağlanacak kredi kampanyası bağlamada 10.000 TL açısından aylık 449 liradan başlayan taksitlerle bütün emekli vatandaşların PTT emekli kredi desteğinden faydalanması hedefleniyor.

PTT SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU YAPILIYOR MU?

PTT'nin emekli vatandaşlara SMS kredi kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler açısından kredi başvuru yolları sunulmaktadır. Aralarında 1'er boşluk bırakılarak büyük harflerle "EMEKLI TCKN GG/AA/YYYY bu şekilde doğum tarihi kazılarak 3050’ ye kısa mesaj gönderilir. Başvururum hemen sonrasında onay alınması durumunda başvurusunun tamamlanması açısından çeşitli yönlendirmeler Zaten PTT tarafından yapılacaktır.

MAAŞLARINI PTT ÜZERİNDEN ALMALARI YETERLİ

PTT'nin emekli vatandaşlara özel bir şekilde sağlamış olduğu kredi kampanyasından faydalanmak açısından kolay bir şekilde başvuruların SMS ile yapılması mümkündür. Söz konusu krediden maaşını PTT iş yerlerinden emekli vatandaşların faydalanması mümkündür. Maaşını PTT üzerinden alan bütün emekli vatandaşlar, şubelere dahi gitmeye gerek olmadan PTT SMS ile kredi kampanyasından faydalanarak 50.000 liraya kadar kredi nakit desteğinden faydalanabilir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!