Yandex Metrica

Elektrik faturası desteği isteyenlere müjde! Bankalar harekete geçti! Bunu yapana 100 TL verilecek

Elektrik faturası desteği isteyenlere müjde! Bankalar harekete geçti! Bunu yapana 100 TL verilecek

Akbank, elektrik faturası için otomatik ödeme talimatı verenlerin 100 TL'ye kadar chip-para sahibi olacağını açıkladı. İşte başvuru için son tarih...

Ekonomi

23.01.2024, 18:49

Türkiye'nin önde gelen bankalarından biri olan Akbank, elektrik faturası için otomatik ödeme talimatı veren müşterilerine chip-para vereceğini açıkladı. 

Banka tarafından gerçekleştirilen açıklamada, elektrik ve doğalgaz faturası için otomatik ödeme talimatı verenlerin kartına para yükleneceği ifade edildi. 

Kampanya kapsamında en fazla 100 TL chip-para kazanılacak. Söz konusu kampanya 28 Şubat tarihinde sona erecek.

Dizel ve LPG araç sahiplerine bir iyi bir kötü haber: Bir zam, bir indirim geliyor! İşte güncel fiyatlar Dizel ve LPG araç sahiplerine bir iyi bir kötü haber:... Haberi Görüntüle

KAMPANYAYA KATILIM ŞARTLARI NELER?

Kampanyaya sadece elektrik ve doğalgaz fatura talimatları dahildir.

Kampanyaya katılım sağlandıktan sonra verilecek yeni talimatlar (giriş tarihi kampanya katılım tarihinden sonra olan yeni fatura talimatları) ödüllendirilecektir.

Aynı kurumdan veya aynı fatura türünden birden fazla fatura talimatı verilmesi durumunda sadece 1 fatura için ödül verilecektir.

Yukarıdaki koşullarda fatura talimatı veren müşterilere talimatı sonrası her bir elektrik ve doğalgaz faturası için 25 TL olmak üzere en fazla 50TL chip-para verilecektir. Fatura talimatı sonrası 2 fatura ödeme dönemine bakılacaktır. 2 fatura ödeme döneminde fatura tutarı otomatik talimat ile ödenen faturalar için her bir elektrik ve doğalgaz faturası için 25 TL olmak üzere en fazla 50TL daha chip-para verilecektir.

Murat Ülker formülü verdi: İşte 80 yıllık başarının arkasında yatan azim Murat Ülker formülü verdi: İşte 80 yıllık başarının arkasında yatan... Haberi Görüntüle

KAMPANYA DETAYLARI NELER?

Akbank tarafından yapılan açıklamaya göre kampanyanın detayları şu şekilde:

 • Bir müşteri en fazla 100 TL chip-para kazanacaktır.
 • Hesaptan veya kredi kartından (Axess, Axess exi26, Free veya Wings) verilecek fatura ödeme talimatları kampanyaya dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için 28.02.2022 tarihine kadar Akbank Mobil uygulamasında ya da Akbank İnternet’te, kampanyalar menüsünde yer alan “Fatura ödeme talimatına 100 TL’ye varan chip para Akbank’ta!” kampanyasına giriş yapılarak, ”Kampanyaya katıl” butonuna tıklamak yeterlidir.
 • Talimatlarınızı Akbank Mobil’den fatura ödeme menüsü altından, Akbank İnternet, 444 25 25 Akbank Müşteri İletişim Merkezi veya Akbank Şubelerinden verebilirsiniz.
 • Chip-para yüklemeleri hesaptan verilen talimatlar için Akbank kart’a, kredi kartından verilen talimatlar için kredi kartına chip-para olarak yüklenecektir.
 • Kampanya kapsamında fatura talimatı verildikten sonraki ilk chip-para yüklemesi 15 Mart 2022 tarihinde yapılacaktır. Kampanya koşullarının yerine getirilmesi durumunda ikinci chip-para yüklemesi ise iki dönem otomatik ödeme tahsilatı gerçekleştikten sonra, 25 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan chip-para’ların yüklenmesi için hesaptan talimat veren müşterilerin en az 1 adet açık Akbank kartı, kredi kartından talimat veren müşterilerin en az 1 adet açık bireysel kredi kartı olmalıdır.
 • Kampanya başlangıç tarihi öncesinde aktif olup, kampanya süresi içerisinde iptal edilerek tekrar verilen talimatlar ile kampanya dönemi öncesinde iptal edilmiş olup kampanya döneminde aktif edilen talimatlar kampanya kapsamında değildir.
 • Kredi kartı ile verilen fatura talimatlarında ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, faturanın ödenme tarihinden son ödeme tarihine kadar fatura faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden fatura faiz oranı işletilir.
 • Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak ve danışmak için 444 25 25 Akbank Müşteri İletişim Merkezi ile irtibata geçilebilir.
 • Akbank T.A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar ve bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading