Yandex Metrica

Ekonomist Mert Başaran'dan yatırımcılara tavsiye: Dolar mı? Altın mı?

Ekonomist Mert Başaran'dan yatırımcılara tavsiye: Dolar mı? Altın mı?

Ekonomist Mert Başaran, yatırım yapmak isteyen vatandaşlara önemli açıklamalarda bulundu. Vatandaşlar 'Altın mı? Dolar mı?' sorusuna yanıt ararken Başaran, merak edilenleri cevapladı.  

Ekonomi

13.05.2024, 16:33

Elindeki birikmişini bir yere yatırmak, enflasyona yenik düşmek istemeyen vatandaşlar, alternatif yatırım araçları aramaya devam ediyor. Türkiye'nin önde gelen isimlerinden Ekonomist Mert Başaran, yatırım yapmak isteyen vatandaşlara önemli tavsiyelerde bulundu.

Başaran, yatırımcıların enflasyona yenik düşmemesi adına dikkatli alternatifleri değerlendirmesi gerektiğini vurguladı.

İşte Mert Başaran'ın açıklaması;

Aile Bakanlığı resmen duyurdu! E-Devlet üzerinden başvuru yapan ve şartları sağlayanlara 7 bin 608 TL destek müjdesi! Aile Bakanlığı resmen duyurdu! E-Devlet üzerinden başvuru yapan ve şartları... Haberi Görüntüle

''ALTIN 100 KAT, DOLAR 50 KAT ARTMIŞ''

"Doların artacak olması, dövizin artma ihtimalinin çok yüksek olduğunu söylememe rağmen, 'döviz alın' diyenlere şunu sesleniyorum: Niye döviz alın diyorsunuz? Bakın, kritik nokta şu: Döviz artmayacak demiyorum, ama döviz arttığında altın her zaman daha çok artmıştır. Tarihe bakın lütfen, 20 yıllık, 30 yıllık, 40 yıllık, 50 yıllık. 1970'ten beri bakın, dolar ne kadar artmışsa, altın ondan hep yüzde 50 daha fazla artmıştır. Altın, 100 kat artmış doları 50'ye çarpmış, dolar 50 dolar olmuş."

Piyasada altın tur zamanı: Elini çabuk tutmayan bin pişman olur: O tarihten sonra uçuş modu açılacak Piyasada altın tur zamanı: Elini çabuk tutmayan bin pişman olur:... Haberi Görüntüle

PARANIZI KAPTIRMAYIN!

Başaran, “Doların enflasyonunu yeneceksiniz ve Amerikan Merkez Bankası'na fayda sağlamayacaksınız. Bunu da birileri bence istemiyor. Yoksa benden çok daha bilgili adamlar bunu bilmiyor olamaz. O yüzden paranızı kaptırmayın” dedi.

Habere Tepki Ver

5

0

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Ekonomi


Loading