Yandex Metrica

Sitede Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enerjide yeni müjdeler vereceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enerjide yeni müjdeler vereceğiz

Türkiye Yüzyılı Tanıtım Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Enflasyonu kontrol altına alarak ülkemizi yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve cari fazla yoluyla büyüteceğiz. İnşallah yakında, enerjide yeni müjdelerin sevincini milletimizle paylaşacağız." ifadelerini kullandı.

Ekonomi

23.01.2024, 20:00

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, milyonların merakla beklediği Türkiye Yüzyılı Tanıtım Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu.

''Türkiye yüzyılını ülkemizi siyasi, ekonomik teknolojik askeri her alanda dünyanın en büyük 10 devleti arasına çıkartarak yükselteceğiz.'' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ekonomiye ilişkin mesajlar da verdi.

Kirada yüzde 25 zam sınırı kalkacak mı? Bakan Şimşek canlı yayında açıkladı Kirada yüzde 25 zam sınırı kalkacak mı? Bakan Şimşek canlı... Haberi Görüntüle

SOSYAL KONUT PEROJESİ: İLK ETABI 2 YIL İÇERİSİNDE TAMAMLIYORUZ

Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut perojesi hakkında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Son olarak 500 bin sosyal konut, 1 milyon konut amaçlı arsa, 50 bin işyeri hedefimizi milletimizle paylaştık. İlk etabını 2 yıl içerisinde tamamlıyoruz. Dünyada orman varlığını artıran ender ülkelerden biriyiz. Evcil hayvanların korunması konusunda da dünyanın en iyi düzenlemelerden birini gerçekleştirdik.'' dedi.

Asgari ücretliye müjde gece yarısı geldi: Erdoğan'dan bayram hediyesi talimatı Asgari ücretliye müjde gece yarısı geldi: Erdoğan'dan bayram hediyesi talimatı Haberi Görüntüle

ENFLASYON MESAJI: KONTROL ALTINA ALACAĞIZ

Enflasyon mesajı veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Satın alma paritesine göre ülkemizi düdnyanın en büyük 11. Avrupa'nın 4. büyük ekonomisi konumuna çıkardık. Enflasyonu kontrol altına alarak ülkemizi yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve cari fazla yoluyla büyüteceğiz." şeklinde konuştu.

O bölgemizde 1000 yıl yetecek uranyum rezervi bulundu: Türkiye artık devler liginde! O bölgemizde 1000 yıl yetecek uranyum rezervi bulundu: Türkiye artık... Haberi Görüntüle

''ENERJİDE YENİ MÜJDELER VERECEĞİZ''

Enerjide yeni müjdejeler vereceklerinin altını çizen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Karadeniz’de toplam 540 milyar metreküp doğal gaz rezervi keşfettik. İnşallah yakında, enerjide yeni müjdelerin sevincini milletimizle paylaşacağız. Rusya ile yaptığımız görüşmeler neticesinde inşallah Rusya'dan doğal gazın dağıtımını Türk Akım'la Türkiye'den Avrupa'ya yapacağız. Yerli enerji üretimine yaptığımız yatırımlarla ülkemizin dışa bağımlılığını azaltıyoruz. Putin'in açıklamalarını duydunuz. Bunlar durup dururken olmadı. Gerçek manada diplomasinin işletilmesiyle oldu. 50 milyon ruist 44 milyar dolar turist hedefimize doğru ilerliyoruz. Ne kadar özetlersek özetleyelim eser ve hizmetlerimiz saymakla bitmiyor." dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading