Yandex Metrica

Çiçekçilerden Sevgililer Günü için kötü haber geldi! 3 kat daha pahalı satılacak! İşte tek bir gülün fiyatı

Çiçekçilerden Sevgililer Günü için kötü haber geldi! 3 kat daha pahalı satılacak! İşte tek bir gülün fiyatı

14 Şubat Sevgililer Günü'nün yaklaşmasıyla birlikte birçok vatandaş sevdiğine alacağı hediyeyi bulmaya çalışıyor. Öte yandan, sevdiğine çiçek vermek için çiçek fiyatlarını araştırıyor. Hal böyleyken, çiçekçilerden aşıkları üzen haber geldi.

Ekonomi

15.05.2024, 17:15

Çiçekçilerde 14 Şubat Sevgililer Günü mesaisi başladı.

Sevgililer Günü için binlerce gül stokladıklarını belirten çiçekçiler, güllerin hepsini satacaklarını söyledi. Sevgililer Günü’nde bir klasik haline gelen güllerin tanesi en ucuz olarak 30 TL'den satılacak.

Emeklilerin beklediği fırsat geldi! 4A, 4B, 4C'liler dikkat! 3 Bin TL emekli ikramiyelerinde karar verildi! Emeklilerin beklediği fırsat geldi! 4A, 4B, 4C'liler dikkat! 3 Bin... Haberi Görüntüle

'YOĞUNLUK BEKLENTİMİZ VAR'

Sevgililer Günü için şimdiden hazırlıklara başladıklarını belirten çiçekçi Zöhrap Talayhan, “Yoğunluk olacak öyle bir beklentimiz var. Sevgililer Gününe özel ürünler tedarik etmeye çalışıyoruz. Şu anda bir yoğunluk yok bir gün kala ve 14 Şubat günü çok yoğun oluyoruz. Bizler de o yüzden sorun yaşamamak için şimdiden kadroyu kurup hazırlığımızı yapıyoruz.

MB dolar kuruna adeta savaş açtı: Bir anda yere çakılabilir! İşte güncel döviz kurları MB dolar kuruna adeta savaş açtı: Bir anda yere çakılabilir!... Haberi Görüntüle

'6 BİN GÜL STOKLADIK'

Sevgililer Günü'ne özel daha çok gül çiçekleri üzerine çalışıyoruz. Bunun üzerine de kombinler yapıyoruz. Toplamda 6 bin adet gül stokladık. Bunların hepsini satmayı hedefliyoruz.

O bölgemizde 1000 yıl yetecek uranyum rezervi bulundu: Türkiye artık devler liginde! O bölgemizde 1000 yıl yetecek uranyum rezervi bulundu: Türkiye artık... Haberi Görüntüle

'FİYATLAR ÇOK PAHALI'

Fiyatlar çok pahalı, geçen yıla göre 3 kat arttı. Bunları mecbur müşterilerimize yansıtacağız. Güllerin özellikle adeti şu anda 20 TL’den satılırken, Sevgililer Günü'nde 30 TL'den satılacak. Böyle özel günlerde toptancılar fiyatları yükseltmeye başlıyor. Bizlerde mecbur yüksek fiyattan satıyoruz" diye konuştu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading