Yandex Metrica

Sitede Ara

Bugün süresi dolacak! Emeklilere 5 bin TL promosyon verilecek: Faturanızda adınızın soyadınızın yazması yeterli!

Bugün süresi dolacak! Emeklilere 5 bin TL promosyon verilecek: Faturanızda adınızın soyadınızın yazması yeterli!

 ING Bank’tan emekilere promosyon müjdesi geldi. Bu haber faturası üstünde adı-soyadı yazan emeklileri yakından ilgilendiriyor. Banka, emekli müşterilerine fatura kampanyası doğrultusunda para vereceğini bildirdi.  

Ekonomi

04.03.2024, 11:12

ING Bank’tan yapılan promosyon kampanyasında göre, ”SGK (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emekli maaşınızı ING’ye taşıyarak maaş tutarınıza göre ek koşulsuz 10.000 TL’ye varan nakit promosyon hakkını elde edebilirsiniz. 

Fahiş fiyat ve stokçulukla mücadele teklifi TBMM'de! Stokçuya kepenk kapatma cezası yolda Fahiş fiyat ve stokçulukla mücadele teklifi TBMM'de! Stokçuya kepenk kapatma... Haberi Görüntüle

YENİ EMEKLİ OLMUŞ KİŞİLERDE PROMOSYONDAN FAYDALANABİLİR 

Ayrıca Otomatik Fatura Talimatı’nıza 5.000 TL’ye varan ek nakit promosyondan yararlanarak toplamda 15.000 TL’ye varan nakit promosyon kazanabilirsiniz. Yeni emekliler ve EYT ile emekli olanlar da, emekli maaş promosyonundan yararlanabilirler.

Amerikalı bankadan doları olanları kızdıracak kur tahmini: Türkler dolarlarını hızlıca bozdurmaya koşacak Amerikalı bankadan doları olanları kızdıracak kur tahmini: Türkler dolarlarını hızlıca... Haberi Görüntüle

KAMPANYA BUGÜN SONA ERİYOR 

Kampanyaya dahil olabilmek için bugün gün sonuna kadar süre verildi. Günler öncesinden duyurulan bu fatura kampanyasının bugün süresi dolacak. Buna göre, emekli kişiler 5 bin TL’ye kadar otomatik fatura kampanyası kapsamında para alabilecek.

Altın düşecek mi, ne olacak? 13 mayıs güncel gram, çeyrek, yarım, tam altın fiyatları Altın düşecek mi, ne olacak? 13 mayıs güncel gram, çeyrek,... Haberi Görüntüle

EN FAZLA 5 BİN TL PROMOSYON 

Kampanya kapsamında vadesiz hesaplarına bağlı bir destek hesap ürününe sahip müşterilerin vadesiz hesaplarından vereceği ilk Otomatik Fatura Talimatı’na 1.000 TL, ikinci Otomatik Fatura Talimatı’na 1.000 TL, üçüncü Otomatik Fatura Talimatı’na 1.000 TL, dördüncü Otomatik Fatura Talimatı’na 1000 TL, beşinci Otomatik Fatura Talimatı’na 1000 TL olmak üzere, toplamda en fazla 5.000 TL ek nakit promosyon ödenir. 5 adetten fazla fatura talimatı verilmesi durumunda ek bir tutar ödenmez.

 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading