Yandex Metrica

Bu yatırımı yapan servet sahibi olacak: Selçuk Geçer 'fırsatı kaçırmayın' diyerek uyardı

Bu yatırımı yapan servet sahibi olacak: Selçuk Geçer 'fırsatı kaçırmayın' diyerek uyardı

Elinde TL olanlar dikkat! 'Altın mı yoksa dolar mı' sorusuna ünlü ekonomistten cevap geldi. Selçuk Geçer 'al kenara koy' diyerek büyük fırsatı açıkladı! Bunu yapan yatırımcılar servet sahibi olabilir.

Ekonomi

16.05.2024, 17:14

'Al kenara koy' diyerek yatırımcılar için büyük fırsatı açıklayan Ünlü ekonomist Selçuk Geçer en karlı yatırım aracının kripto olduğunu ifade etti.

Ne gram, çeyrek en çok o kazandıracak: Yatırım yapmak isteyenler kapış kapış alıyor Ne gram, çeyrek en çok o kazandıracak: Yatırım yapmak isteyenler... Haberi Görüntüle

KRİPTO PARA REKOR KIRDI

Kripto para piyasasında ani dalgalanmalar devam ederken en son Bitcoin Ocak ayında Spot ETF’lerin kabul olmasının ardından bir düşüş yaşamıştı. Fakat bu düşüş kalıcı olmadı ve Bitcoin tekrardan 74 bin dolar seviyesine ulaşarak yeni bir rekor kırdı.

Altında son 24 saat uyarısı: İslam Memiş son çağrı diyerek uyardı: Tehlike artıyor Altında son 24 saat uyarısı: İslam Memiş son çağrı diyerek... Haberi Görüntüle

SELÇUK GEÇER 'BÜYÜK FIRSAT' DİYEREK DUYURDU

Kripto para piyasasına ilişkin açıklamalarda bulunan Selçuk Geçer, Bitcoin'de düşüşlerin tekrardan görülebileceğini ve 49 bin dolar seviyelerinin tekrardan test edileceğini söyledi.

Warren Buffett'tan tavsiye alma devri bitti: Yapay zeka sizin yerinize para kazanmaya hazır Warren Buffett'tan tavsiye alma devri bitti: Yapay zeka sizin yerinize... Haberi Görüntüle

'PANİK SATIŞLARI YAPMADIN'

"Bitcoin'in 50 bine inmesi, hatta 49 bin seviyelerine inmesi demek, diğer altcoinlerin Bitcoin karşısında daha fazla değer kaybetmesi demektir." diyen Geçer, "Bu yüzden dikkatli olun. Elinizde mal varsa panikle satmayın, ancak buralardan çok fazla düşüş beklemeyin." yorumunda bulundu." ifadelerini kullandı.

Selçuk Geçer

Sözlerine devam eden Geçer yatırımcıların kripto paraya yönelebileceğini ve rekor yükselişlerin görülebileceğini belirterek, "Yarın ki koşullarda Bitcoin'in 100 bin doları hatta 1 milyon doları görebileceğini düşünüyorum." dedi.

Konut kredisinde fırsat ayağınıza geldi! Aylık 2.332 TL ile ev sahibi olun Konut kredisinde fırsat ayağınıza geldi! Aylık 2.332 TL ile ev... Haberi Görüntüle

ETHEREUM VE BITCOIN NE KADAR OLUR?

"Ethereum'un da önce 25 bin doları, sonra 100 bin dolarları göreceğini tahmin ediyorum." diyen Geçer "Ben Ethereum ve Bitcoin almayı planlıyorum ve bunları kenara koyup 10 yıl beklemeyi düşünüyorum. Eğer aynı fikirdeyseniz, hangi seviyeden alırsanız alın, ucuz alacağınızı unutmayın." ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

2

1

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Ekonomi


Loading