banner2

Bu itiraf Altılı Masa'yı karıştırır: Erdoğan'dan dürüst adam bulamayız

Türkiye seçim sathına girerken Altılı Masa'da adaylık belirsizliği sürüyor. Masanın küçük ortaklarından biri olan Saadet Partisi'nden peş peşe itiraflar geldi. Saadet Partisi GİK üyesi Nurettin Çelik'in Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili sözleri gündem olurken bu itiraflar masayı dağıtacak cinsten...

Ekonomi 28.01.2023, 16:30 28.01.2023, 17:51
Abone ol

Türkiye 14 Mayıs'ta seçime gidecek ancak muhalefetin oluşturduğu Altılı Masa'da adaylık bilmecesi her gün daha da karmaşık bir hal alıyor. Bir yandan masada adaylık savaşları sürerken diğer yandan partililerden gelen açıklamalar Altılı Masa'nın altına dinamit döşemeye devam ediyor.

SAADET PARTİSİ'NDEN ARDI ARDINA İTİRAFLAR

Altılı Masa'nın küçük ortağı Saadet Partisi'nden gelen itiraf masa dağıtacak cinsten. Geçtiğimiz günlerde Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman'ın kararsız seçmenin AK Parti'ye döndüğünü itiraf etmesinin ardından bir itiraf da Saadet Partisi GİK üyesinden geldi. 

'ERDOĞAN'DAN DAHA DÜRÜST BİR ADAM BULAMAYABİLİRİZ'

Nurettin Çelik sistemle sıkıntılarının olduğunu belirterek "Biz Erdoğan’dan daha dürüst bir adam bulamayabiliriz." itirafında bulundu.

AK PARTİ'YE YENİDEN DÖNÜŞ OLDUĞUNU GÖRÜYORUZ

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman ise geçtiğimi gün yaptığı açıklamada kararsız seçmenin AK Parti'ye geri döndüğünü belirterek, "Türkiye'de aslında AK Parti'den kopan seçmenin herhangi bir partiye evrilmediğini kararsız bir seçmen olarak konumlandığını son yapılan bazı anketlerde AK Parti'ye yeniden bir dönüşün olduğunu da kamuoyu yoklamalarında görüyoruz." dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!