Yandex Metrica

Bitcoin, Ethereum, XRP alanlar dikkat! Yeni kriz sonrasında bir gecede dibi gördü

Bitcoin, Ethereum, XRP alanlar dikkat! Yeni kriz sonrasında bir gecede dibi gördü

Dev kripto para borsası FTX'in Binance aleyhinde yaptığı kulis çalışması ters tepti. Binance, FTX'e ait FTT varlıklarını satma kararı alınca kripto paralar bir gecede dibi gördü. Bitcoin 19 bin 800 dolar seviyelerine geriledi.

Ekonomi

23.01.2024, 20:02

Kripto para piyasaları son Luna krizinin ardından yeni bir skandala sahne oldu. Bu sefer olayın ana kahramanları dev kripto para borsaları Binance ve FTT oldu. İki borsanın attığı adımlar Bitcoin, Ethereum, FTT ve XRP'de fiyatların düşmesine sebep oldu. FTT bir gecede yüzde 20'yi aşkın değer kaybetti. 

Bitcoin, olay sonrasında 19 bin 800 dolar seviyelerine gerilerken, Ethereum 1,487 dolar, XRP ise 0,4408 dolar oldu.

Bayramda bankalar açık mı? Bayramda EFT- Havale yapılır mı? Kurban bayramında açık bankalar Bayramda bankalar açık mı? Bayramda EFT- Havale yapılır mı? Kurban... Haberi Görüntüle

560 MİLYON DOLARLIK VARLIĞI BORSAYA ÇEKTİLER

Haftasonunda Binance patronu CZ’nin elindeki tüm FTX varlıklarını çıkaracağını açıklaması bomba etkisi yarattı. BUSD ve FTT olarak elinde varlık bulunduran Binance, 560 milyon dolara denk gelen 23 milyon FTT tokeni satış için borsaya çekti.

İndirimler pompaya yansıdı! Motorin (Mazot) 40 TL'nin altına indi: İşte güncel fiyatlar İndirimler pompaya yansıdı! Motorin (Mazot) 40 TL'nin altına indi: İşte... Haberi Görüntüle

BİNANCE ALEYHİNDE LOBİ FAALİYETLERİNDE BULUNDU

Kaynaklar FTX patronu Sam Bankman Fried’in ABD’de Binance aleyhine bazı regülasyonlar için girişimlerde bulunması ve ortağı olduğu Alameda Research yatırım firmasının finansal sıkıntıları nedeniyle CZ’nin tavır aldığını iddia ediyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading