SON DAKİKA
Başvuru için geri sayım başladı! 32 il için ilan verildi: TOKİ konut ve iş yeri satışı tairihi belli oldu!

Başvuru için geri sayım başladı! 32 il için ilan verildi: TOKİ konut ve iş yeri satışı tairihi belli oldu!

Uygun fiyata ev sahibi olmak isteyenler TOKİ kampanyalarını hayata geçirmeye devam ediyor. Toplu Konut İdaresi tarafından yapılan duyuruya göre; İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere toplam 32 ilde 169 konut açık artırma usulü ile satışı yapılacak. Gerekli şartları taşıyan kişiler, yüzde 25 peşinat ve 72 ay vade ile hemen ev sahibi olmaya hak kazanacaklar.

Ekonomi

27.01.2024, 22:19

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) kolay ödeme yöntemleriyle ev satın almak isteyen kişiler için büyük bir sunuyor. Yapılan duyuruya göre, İstanbul, Ankara ve İzmir dahil olmak üzere toplam 32 ilde konut, 28 ilde iş yeri satışı yapılacak. Kampanyanın başvuru süreci 12 Aralık'ta bitecek.  Peki, 

YÖK'ten üniversite öğrencilerine müjde! Lisans ve lisansüstü burs ücretleri arttırıldı! Haberi Görüntüle

TOKİ 32 İLDE SATIŞA SUNACAK

TOKİ İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere 32 ilde 169 konut ve 28 ilde 192 iş yeri satışı yapacak. TOKİ konut ve iş yeri satışı için başvuru şartları ve tarihleri hakkında bilgi verdi. TOKİ Başkanlığı tarafından satılacak konutlara yüzde 25 peşinat ve 72 ay vade, iş yerlerine ise yüzde 25 peşinat ve 48 ay vade ile sahip olabilecek.

Mutfağını yenilemek isteyenler dikkat! 16-22 Şubat A101 aktüel ürünler kataloğu... Haberi Görüntüle

TOKİ KONUT VE İŞ YERİ SATIŞI TARİHLERİ AÇIKLANDI 

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 32 ilde 169 konut ile 28 ilde 192 iş yerini 13-14 Aralık 2023 tarihlerinde satışa başlayacak. Açık artırma usulü ile yapılacak olan satışlar konutlar için 13 Aralık'ta, iş yerleri için 14 Aralık'ta yapılacak.

SON GÜN...

Konutlar için 13 Aralık Çarşamba, iş yerleri için 14 Aralık Perşembe günü yapılacak açık artırmalar, Ankara The Green Park Hotel ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası'nda yapılacak.  Ayrıca "www.emlakmuzayede.com.tr" internet adresinden de teklif verilebilecek. Açık artırmaya internet katılımı için kayıtlar, 12 Aralık Salı günü saat 10.30'a kadar alınacak. Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası ve Ziraat Bankası tarafından yürütülecek. Başvurular ve teminatlar, bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecek. Ayrıntılı bilgiye "www.toki.gov.tr" ile "www.emlakmuzayede.com.tr" internet adreslerinden ve "444 86 54" numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Motorine bu gece zam mı geliyor 12, 13 Şubat? Motorin... Haberi Görüntüle

TOKİ KONUT VE İŞ YERİ SATIŞI ÖDEME PLANI

Satışa konulan konutlara yüzde 25 peşinat ve 72 ay vade ile sahip olunacak. Dönemsel artışlar ise memur maaş artışına göre yapılacak. 2+1, 3+1 konutların teslim tarihinde ise bekleme yok.

Bir konut için 700 bin TL'ye kadar hibe! Kentsel dönüşüme... Haberi Görüntüle

TOKİ KONUT SATIŞI YAPILACAK İLLER

Adana, Ağrı, Ankara, Aydın, Balıkesir, Batman, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gümüşhane, İstanbul, İzmir, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Muş, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Tunceli, Van, Yozgat ve Zonguldak'ta satışa sunulan konutlara yüzde 25 peşinat, 72 ay vadeyle sahip olabilecek.

İşçiler ısrar etti, Büyükakın zammı duyurdu: En düşük işçi maaşı... Haberi Görüntüle

TOKİ İŞ YERİ SATIŞI YAPILACAK İLLER

Afyonkarahisar, Ağrı, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bursa, Çorum, Denizli, Elazığ, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Hatay, İzmir, Kars, Kastamonu, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Niğde, Ordu, Sakarya, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Trabzon'da satışa sunulan iş yerleri ise yüzde 25 peşinat, 48 ay vadeyle alınabilecek.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading