Yandex Metrica

Bakan Şimşek seçim sonrası dönemle ilgili spekülasyonlara yanıt verdi: Devam edeceğiz!

Bakan Şimşek seçim sonrası dönemle ilgili spekülasyonlara yanıt verdi: Devam edeceğiz!

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, seçim sonrası ekonomi politikası ile ilgili yapılan spekülasyonlarla ilgili sosyal medya adresinden açıklamada bulundu. Şimşek, "Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü desteğiyle uyguladığımız politikalar, seçim sonrasında da hedeflerimiz doğrultusunda devam edecek." ifadelerini kullandı.  

Ekonomi

28.02.2024, 11:04

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, sosyal medya adresinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın güçlü desteğiyle uyguladıkları politikaların, seçim sonrasında da hedefler doğrultusunda devam edeceğini belirterek, "Bu çerçevede dolaşıma kasıtlı olarak sunulan spekülasyonlara itibar etmeyiniz." ifadelerine yer verdi. 

Ortadoğu ateşi altını yaktı! Dev bankalar altın için son rakamı duyurdu: 4.000 TL'ye dayanacak Ortadoğu ateşi altını yaktı! Dev bankalar altın için son rakamı... Haberi Görüntüle

"KASITLI OLARAK SUNULAN SPEKÜLASYONLARA İTİBAR ETMEYNİZ"

Şimşek, Garanti Bankasının tahvil ihracına ilişkin bir paylaşımı alıntılayarak, X hesabından değerlendirmelerde bulundu.

Şirketlerin uluslararası piyasalarda sermaye benzeri kaynaklara artık daha rahat erişebildiğine dikkati çeken Şimşek, şunları kaydetti: "Programda öngördüğümüz hedeflere yaklaştıkça ülkemize uzun vadeli ve uygun maliyetli kaynak akışı daha da artacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü desteğiyle uyguladığımız politikalar, seçim sonrasında da hedeflerimiz doğrultusunda devam edecek. Bu çerçevede; dolaşıma kasıtlı olarak sunulan spekülasyonlara itibar etmeyiniz."

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Ekonomi


Loading