SON DAKİKA
Bakan Kasapoğlu'ndan işçi alımı müjdesi! Bin 17 işçi alınacak: İŞKUR'dan başvuru yapılabilecek

Bakan Kasapoğlu'ndan işçi alımı müjdesi! Bin 17 işçi alınacak: İŞKUR'dan başvuru yapılabilecek

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bin 17 sürekli işçi alacaklarını açıkladı. Başvurular, 8-12 Ağustos tarihlerinde İŞKUR internet adresi üzerinden gerçekleştirilebilecek.

Ekonomi

23.01.2024, 19:38

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bakanlık taşra teşkilatlarında istihdam edilmek üzere bin 17 sürekli işçi alacaklarını açıkladı.

Bakan Kasapoğlu, Instagram hesabından yaptığı canlı yayınla bakanlık bünyesindeki istihdam konusunda açıklamalarda bulundu.

24 Şubat cumartesi kuyumcular açık mı? Bugün kuyumcular kapalı mı? Haberi Görüntüle

İŞKUR ÜZERİNDEN BAŞVURULAR YAPILABİLECEK 

Kasapoğlu, 767 sürekli temizlik işçisi, 144 engelli sürekli temizlik işçisi, 106 eski hükümlü sürekli temizlik işçisi alacaklarını duyurdu.

Başvurular, 8-12 Ağustos tarihlerinde "esube.iskur.gov.tr" internet adresi üzerinden gerçekleştirilebilecek. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilecek.

Bugün hangi maçlar var 28 Şubat Çarşamba? Bugün hangi takımların... Haberi Görüntüle

KURA ÇEKİMİ 31 AĞUSTOS ÇARŞAMBA GÜNÜ 

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından kura çekimi yapılmak üzere gönderilen listede yer alan adayların, kura çekimi 31 Ağustos Çarşamba günü gerçekleştirilecek.

Kura çekim yeri daha sonra Gençlik ve Spor Bakanlığı internet sitesinde yayımlanacak. Kura çekimi noter huzurunda gerçekleştirilecek ve adaylar istemeleri halinde kura çekimini izleyebilecek.

Kura çekimi sonrası sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar Gençlik ve Spor Bakanlığınca belirlenecek tarihlerde sözlü sınava alınacak. Sözlü sınav yeri ve tarihleri "www.gsb.gov.tr" internet sitesinden ilan edilecek.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading