Yandex Metrica

Sitede Ara

Bakan Karaismailoğlu'ndan meraklandıran paylaşım: Bir sürprizimiz var!

Bakan Karaismailoğlu'ndan meraklandıran paylaşım:  Bir sürprizimiz var!

Bakan Karaismailoğlu sosayl medya hesabından heyecanlandıran bir paylaşımda bulundu. Karaismailoğlu, '6 gün önce 1915 Çanakkale Köprüsü’nü açtık, yarın Tokat Havalimanı’nı açıyoruz, pazartesi günü de bir sürprizimiz var. Durmak yok!' dedi.

Ekonomi

23.01.2024, 19:02

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun sosyal medya hesabından geçtiğimiz hafta açılan ve bugün açılacak olan Tokat Havalimanı ile ilgili yaptığı paylaşım merak uyandırdı.

Asgari ücretliye müjde: Bayramdan sonra dev maaş zammı yolda! Tarihi bile açıklandı: İşte detaylar Asgari ücretliye müjde: Bayramdan sonra dev maaş zammı yolda! Tarihi... Haberi Görüntüle

HEYECANLANDIRAN PAYLAŞIM

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Karaismailoğlu, 6 gün önce 1915 Çanakkale Köprüsü’nü açtık, yarın Tokat Havalimanı’nı açıyoruz, pazartesi günü de bir sürprizimiz var. Durmak yok!'' ifadelerini kullandı.

TPAO müjdeyi verdi! Türkiye 9 sahada petrol arayacak: O bölge için başvuru yapıldı TPAO müjdeyi verdi! Türkiye 9 sahada petrol arayacak: O bölge... Haberi Görüntüle

TOKAT HAVALİMANI'NDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Öte yandan Karaismailoğlu, 25 Martta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla açılışı gerçekleştirilecek Yeni Tokat Havalimanı'nında incelemelerde bulundu. Karaismailoğlu, yetkililerden bilgi aldı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading