Yandex Metrica

Sitede Ara

Aytemiz Yatırım Bankası A.Ş. kimin, sahibi kim?

Aytemiz Yatırım Bankası A.Ş. kimin, sahibi kim?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) ülkemizde yeni bankaların faaliyetine izin verdi. İzin verilen bankalar arasında Aytemiz Yatırım Bankası A.Ş. de bulunuyor. Resmi Gazete'de yayımlanan kararın ardından Aytemiz Yatırım Bankası A.Ş. kimin, sahibi kim? soruları ise pek çok kişi tarafından sorulmaya başlandı.

Ekonomi

25.05.2024, 14:39

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) 3 banakaya daha faaliyet izni verdi. Faliyet izni verilen bankalar şunlar;  Aytemiz Yatırım Bankası AŞ, Marin Yatırım Bankası AŞ, ve Adil Katılım Bankası AŞ. Yatırım bankacılığı alanında hizmet vermeye başlayab Aytemiz Aytemiz Yatırım Bankası AŞ'nin sahibinin kim olduğu merak konusu oldu.

Fitch Ratings'ten dikkat çeken Türkiye ekonomisi raporu: Güven tam! Fitch Ratings'ten dikkat çeken Türkiye ekonomisi raporu: Güven tam! Haberi Görüntüle

AYTEMİZ YATIRIM BANKASI KİMİN, SAHİBİ KİM?

BDDK, kurucu ortaklar Aytemiz Finansal Hizmetler AŞ, İsmail Aytemiz, Hüseyin Aytemiz, Ahmet Aytemiz ve Kerem Aytemiz tarafından 1 milyar 500 milyon TL sermayeli "Aytemiz Yatırım Bankası AŞ" ünvanlı kalkınma ve yatırım bankasının kurulmasına onay verdi. Aytemiz Yatırım Bankası, Aytemiz ailesi tarafından kurularak hayata geçiriliyor. 

Son 2 hafta kaldı: İslam Memiş, gram altın için tarih verdi! O tarihte... Son 2 hafta kaldı: İslam Memiş, gram altın için tarih... Haberi Görüntüle

MARİN YATIRIM BANKASI KİMİN?

BDDK kurucu ortaklar Mehmet Koç, Sefa Koç, Noman Tekin, Meltem Süloğlu ve Yavuz Duranoğlu tarafından 1 milyar 500 milyon TL sermayeli "Marin Yatırım Bankası AŞ" ünvanlı bankanın kurulmasına izin verdi. 

Yatırımcılar dikkat! Bugün ya çok yükselecek ya da çok düşecek! İşte 7 Haziran 2024 güncel altın fiyatları Yatırımcılar dikkat! Bugün ya çok yükselecek ya da çok düşecek!... Haberi Görüntüle

ADİL KATILIM BANKASI A.Ş KİMİN, SAHİBİ KİM?

BDDK, kurucu ortaklar Ali Emre Ballı, Murat Yönaç, Özberk Çetinkaya, Ali Paslı ve Fahri Akcan tarafından Türkiye'de 3 milyar TL kuruluş sermayeli "Adil Katılım Bankası AŞ" ünvanlı bir (dijital) katılım bankası kurulmasını da onayladı.

Habere Tepki Ver

0

1

2

0

1

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading