Yandex Metrica

Aylık 9 bin 500 TL'ye eviniz olsun ister misiniz? TOKİ'de 2+1 ve 3+1 evler için dev kampanya başladı!

Aylık 9 bin 500 TL'ye eviniz olsun ister misiniz? TOKİ'de 2+1 ve 3+1 evler için dev kampanya başladı!

Konut satın almak isteyenlere müjdeli haber TOKİ'den geldi. 2+1 ve 3+1 uygun satış fiyatıyla göz kamaştırıyor. Aylık 9 bin 500 TL taksitle 2+1, 11 bin 200 TL taksitle 3+1 ev sahibi olmak TOKİ sayesinde mümkün.

Ekonomi

22.05.2024, 01:15

Mayıs ayında ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar TOKİ'ye hızlı bir şekilde göz atmalı. TOKİ uygun fiyatlı konut satışlarına başlayacağını detaylarıyla birlikte duyurdu.

Dar gelirli vatandaşların bu devirde ev alması oldukça zor bir hale gelmişken, TOKİ'den kenarda biraz birikmiş parası olan vatandaşlara can suyu olacak kampanya geldi.

Bayiler müşteri için her şeyi yapıyor: Araba fiyatları düştükçe düşüyor! Stokları o tarihe kadar eritmek zorundalar Bayiler müşteri için her şeyi yapıyor: Araba fiyatları düştükçe düşüyor!... Haberi Görüntüle

TOKİ KONUT PROJELERİNİ PAYLAŞTI

2024 yılı için planlanan projeleri TOKİ açıkladı. Farklı illerde ve farklı özelliklerde bulunan ve satışa sunulan evler hem bireysel hem de toplumsal kalkınmayı destekleyecek şekilde tasarlanıyor. Vatandaşlara uygun fiyatlı konut satışı, vatandaşların cebinden daha az para çıkmasını sağlıyor.

Asgari ücrete zam var mı? En düşük emekli maaşı ne kadar olacak? Uzman isim tek tek açıkladı Asgari ücrete zam var mı? En düşük emekli maaşı ne... Haberi Görüntüle

11 İLDE UCUZ FİYATA KONUTLAR SATIŞA SUNULUYOR

30 Hazirana kadar Afyonkarahisar, Balıkesir, Çorum, Eskişehir, Kars, Konya, Rize, Siirt, Tunceli, Zonguldak illerinde TOKİ'nin konut satışı devam ediyor.

İşyeri satışının yapılacağı iller ise Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Balıkesir, Bartın, Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Isparta, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Konya, Kütahya, Nevşehir, Sinop, Sivas, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Uşak, Yalova olarak belirtildi.

Sıfır araç hayali kuranlara müjde! Temmuz ayında otomobillerde yeni dönem başlıyor: Düşük faiz, nakit indirimi, takas desteği... Sıfır araç hayali kuranlara müjde! Temmuz ayında otomobillerde yeni dönem... Haberi Görüntüle

ÖDEME PLANI NASIL OLACAK?

31 Mayıs 2024 tarihinde saat 14:00'da açık artırma yöntemiyle konut satışları başlayacak. Açık artırmada konut fiyatları 40 bin TL, 100 bin TL ve 500 bin TL olarak sıralı bir şekilde satışa sunulacak.

Konut satışlarında bazı dairelerin hemen teslim edileceği, bazı dairelerin ise teslim süresinin 6,9 ve 12 ay olacağı belirtildi. Konut satın alan vatnadaşların mülkü satın aldıkları tarihten itibaren bir yıl içerisinde konutların üçüncü şahıslara devretmeleri ise mümkün olmayacak.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading