Buca Belediyesi ile Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu Genel İş 5 No'lu Şube'de örgütlü işçiler arasında toplu sözleşme sürecini görüştü. Görüşmenin sonunda işçilerin maaşlarında da ciddi oranda artış gerçekleşti.
Bin 525 personeli ilgilendiren toplu iş sözleşmesi süreci herkesi sevindiren bir şekilde tamamlandı. Görüşmelerin sonucuna göre en az ücret alan personelin maaşı 11 bin 500 TL oldu.
![Cumhurbaşkanı Erdoğan emekli maaşı için devreye girdi ABD'den talimat verdi: Bitirin bu işi](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/aa-20220509-27809528-27809526-cumhurbaskani-recep-tayyip-erdogan.webp)
BANKA PROMOSYONLARI DA GÜNCELLENECEK
Görüşmelerin sonuçlanmasının ardından düzenlenen törende işçilere banka promosyonlarında da güncelleneceği müjdesi verildi.