Yandex Metrica
SON DAKİKA
Arsa almak isteyenler için son gün, satışa çıktı: KDV olmadan 500 bin-1,5 milyon lira arasında değişiyor

Arsa almak isteyenler için son gün, satışa çıktı: KDV olmadan 500 bin-1,5 milyon lira arasında değişiyor

Çevre, Şehircilik ve İklim Bakanlığı tarafından satışa sunulan, Katma Değer Vergisi’nden (KDV) muaf olan arsalar, arazi sahibi olmak isteyenlerin ilgisini çekiyor. Gayrimenkul Uzmanı Şule Duman, konuyla ilgili son gelişmeleri paylaştı. Açık arttırma yöntemi ile satışa sunulacak arsalar için uyarı geldi. Son gününe girilen arsalar için, İstanbul’da ortalama 1,5 milyon lira, Anadolu’da 500 bin liradan satışa sunulduğu ifade ediliyor. Uzmanlar arsaların fırsat yarattığını da belirtiyor.

Ekonomi

23.01.2024, 21:45

Çevre, Şehircilik ve İklim Bakanlığı tarafından satışa sunulan, Katma Değer Vergisi’nden (KDV) muaf olan arsalar, arazi sahibi olmak isteyenlerin ilgisini çekiyor. 21-23 Kasım tarihlerinde satışa sunulacağı öğrenilirken, konunun detayları yatırım yapmak isteyen vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. 

EMEKLİ BANKA PROMOSYONLARI 2024 / Garanti, Yapı Kredi, İş Bankası,... Haberi Görüntüle

Tüm emeklilere ücretsiz olacak! Kanun teklifi meclise sunuldu: O masraf... Haberi Görüntüle

DİKKAT SON GÜN! 622 ADET MUTELİF ARSA SATIŞA ÇIKTI

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Kentsel Dönüşüm Başkanlığı, 44 şehirde 622 adet muhtelif arsanın satılığa çıkarıldığını açıkladı. Bu illerin başında İstanbul, Çanakkale, Mersin, Antalya, Mardin ile Kocaeli geliyor ve arsaların İstanbul’da ortalama 1 milyon 500 bin TL, Anadolu’da ise 500 bin TL civarında satışa sunulacağı belirtiliyor.

Bitcoin (BTC) 64 bin doları geçti! Yükseliş ne kadar sürecek? Haberi Görüntüle

20 Şubat BİM AKTÜEL ÜRÜNLERİ KATALOĞU! Bu Salı BİM'de HP... Haberi Görüntüle

YATIRIMCILAR İÇİN FIRSAT

Gayrimenkul Uzmanı Şule Duman, konuyla ilgili, "Bu satışın yatırımcılar için güzel bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Açık arttırma usulüyle satışa sunulacak arsalarda hem maliyet hem de ödeme kolaylığı bakımından yatırımcıları mutlu edecek durumların söz konusu olduğunu söyleyebilirim." dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading