Yandex Metrica

Ariva coin (ARV) nedir, Ariva coin ne zaman çıktı, ARV ne kadar, kaç TL?

Ariva coin (ARV) nedir, Ariva coin ne zaman çıktı, ARV ne kadar, kaç TL?

Ariva coin nedir, ARV ne demek? ARV coin ne zaman çıktı, Ariva coin ne kadar, kaç TL? 

Ekonomi

05.05.2024, 13:22

Ariva coin ya da borsa listelerindeki kısaltmayla ARV yakın gelecekte küresel ve yerel çaptaki seyahatlerde kullanılması plananlanan bir coindir. 

Dolar tutanlar bayram edecek! 3 dev bankadan yıl sonu dolar tahmini Dolar tutanlar bayram edecek! 3 dev bankadan yıl sonu dolar... Haberi Görüntüle

ARİVA COİN (ARV) NEDİR?

Ariva coin (ARV) projesi, üyelerin önceki gezginlerin deneyimleri ve paylaşımları ekseninde küresel ve yerel turizm hizmet sağlayıcıları ile buluşabilecekleri, Cryptocurrency ile rezervasyon yapabilecekleri ve hem rezervasyonlarından hem de değerli içerik paylaşımlarından kripto para kazanabilecekleri, dünya çapında bir B2C seyahat & turizm ağı oluşturmayı amaçlamaktadır.

Ariva (ARV) dünya çapında seyahat ve turizm gibi çok büyük ölçekli bir sektörü hedeflediği için haliyle değerli ve son günlerde öne çıkan bir coin haline gelmiştir. Ariva coinin en büyük hedeflerinden biri seyahatlerde yerel paraların kullanımından doğan zorlukları ortadan kaldırmaktır. 

ARV coin yolculuklarda, konaklamalarda ve alışverişlerde etkin olmak üzer projeler geliştirmektedir

Kapış kapış gidecek: Renault Clio'dan bayram hediyesi: Fiyatlar yarı yarıya düştü Kapış kapış gidecek: Renault Clio'dan bayram hediyesi: Fiyatlar yarı yarıya... Haberi Görüntüle

ARİVA (ARV) NE KADAR, KAÇ TL?

Ariva (ARV) coin, 2 Ekim 2021 itibarıyla 0.007503 TL olarak fiyatlanmaktadır. 24 saatte yüzde 10'luk bir düşüş kaydetmiştir. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading