Yandex Metrica

Sitede Ara

Araç sahiplerine Ramazan müjdesi! Shell düğmeye bastı! Benzin ve motorine rekor indirim

Araç sahiplerine Ramazan müjdesi! Shell düğmeye bastı! Benzin ve motorine rekor indirim

Türkiye'nin en çok kullanılan akaryakıt istasyonlarından birisi olan Shell ile Axxes üyesi araç sahipleri 1 ay devam edecek olan kampanya ile chip para kazanarak, benzin, motorin ve LPG indiriminden yararlanabilecek.

Ekonomi

08.03.2024, 13:22

Türkiye’nin önde gelen akaryakıt şirketleri arasında yer alan Shell, oldukça hesaplı bir kampanyanın altına imzasını atıyor. Yeni Ramazan kampanyasıyla birlikte benzin, motorin ve LPG’de 1 ay boyunca devam edecek rekor indirim araç sahiplerini de sevindirecek.

Shell tarafından duyurusu yapılan indirimli akaryakıt kampanyası 1 Nisan ila 15 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerli olacak. Axxes üyesi Shell istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya oto gaz harcamalarına Axess Mobil’den kampanyaya katılarak 50 TL chip-para, SMS ile kampanyaya katılarak 40 TL chip-para kazanma fırsatı elde edilebilecek.

İstanbulkart kullananlara müjde! Kampanya başladı: Kartı basan yarı fiyatına ödeme yapacak! İstanbulkart kullananlara müjde! Kampanya başladı: Kartı basan yarı fiyatına ödeme... Haberi Görüntüle

SHELL'DEN BENZİN VE MOTORİNE İNDİRİM KAMPANYASI

Kampanyada kazanılan chip para 22 Mayıs 2022’ ye kadar kampanyaya katılan SHELL istasyonlarından yapılacak akaryakıt veya otogaz alımında geçerli olacaktır. Kampanyaya Axess Mobil’den katılmak ve faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin “Hemen Katıl” butonuna tıklaması veya kampanyaya SMS üzerinden katılmak ve faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce asıl kart sahipleri ve tüzel müşterilerin Akbank’ta kayıtlı cep telefonundan “SHELL” yazıp 4566’ya SMS göndermesi gereklidir. Tüzel müşteriler kampanyaya sadece SMS ile katılabilir ve en fazla 40 TL chip-para kazanabilirler.

Kampanya katılımı, Axess Mobil’den yapılan katılımlarda profil alanındaki “Katıldığınız Kampanyalar” bölümünde yer almasından sonra, SMS ile yapılan katılımlarda ise belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından “kayıt oldunuz” bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir.

22 Mayıs 2022 tarihine kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında sadece akaryakıt sektöründeki Axess üye işyerlerinde akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanılabilir.

Aynı gün içerisinde yapılan 200 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.

Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri SHELL istasyonlarındaki Akbank Axess POS terminalinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Akbank kart, Akbank kart Business, Axess KOBİ asıl ve bu kartlara bağlı ek kart sahipleri faydalanabilecektir.

Bank’O Card Axess kartları kampanyaya dahil değildir.

Shell mobil uygulaması üzerinden yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Tüzel müşteriler Axess Mobil uygulamasını kullanamadıkları için kampanyaya 4566’ya SMS göndererek katılabilir ve en fazla 40 TL chip-para kazanabilirler.

Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı cep telefonundan SMS ile kayıt olunması gerekmektedir.

Şahıs şirketi sahipleri; bireysel ve ticari kartlarıyla Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılabileceklerdir.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalardan kampanyaya Axess Mobil ile kayıt olması halinde bir defa ve en fazla 50 TL, SMS ile kayıt olması halinde ise en fazla 40 TL chip-para kazanabilecektir.

Chip-para kullanılarak yapılan akaryakıt/otogaz alımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.

Kazanılan chip-paralar, mil puana dönüşmeyecektir.

Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Akbank T.A.Ş. ve SHELL&TURCAS PETROL A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyaya katılan Axess üyesi SHELL istasyonlarının listesine axess.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading