Yandex Metrica

Araç sahipleri dikkatine: Bu gece yarısı akaryakıta zam geliyor: Gece yarısında sonra benzin-motorin litre fiyatı bakın kaç lira?  

Araç sahipleri dikkatine: Bu gece yarısı akaryakıta zam geliyor: Gece yarısında sonra benzin-motorin litre fiyatı bakın kaç lira?  

Brent petrol fiyatlarındaki dalgalanmalar akaryakıt fiyatlarının sık sık güncellenmesine neden oluyor. Yapılan son açıklamalara göre bu gece yarısından itibaren akaryakıt fiyatlarına zam geleceği duyuruldu.

Ekonomi

01.05.2024, 10:17

Son yıllarda Brent petrol fiyatlarındaki dalgalanmalar akaryakıt fiyatlarında sık sık zam ve indirim haberleri gelmesine neden oldu. Son dönmelerde peş peşe indirim haberlerinin geldiği akaryakıt fiyatlarına bu kez zam yapılacağı açıklandı. Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak olan zam ile akaryakıt liste fiyatları da güncellenmiş olacak. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan sinyali çaktı! Marlboro, Parliament, Winston, Kent sigara paketlerine zam Cumhurbaşkanı Erdoğan sinyali çaktı! Marlboro, Parliament, Winston, Kent sigara paketlerine... Haberi Görüntüle

Araçlar havuza çekiliyor, başkanlara yakıt sınırı geliyor: İşte takdir toplayan tasarruf tedbirleri Araçlar havuza çekiliyor, başkanlara yakıt sınırı geliyor: İşte takdir toplayan... Haberi Görüntüle

60 KURUŞ ZAM

Milyonlarca araç sahibini ilgilendiren bu duyuruya göre bu gece yarısında itibaren motorin fiyatlarına zam yapılacağı duyuruldu. 60 kuruş olarak liste fiyatlarına yansıyacak bu zam ile 28 Mayıs Pazar günü itibariyle akaryakıt fiyatlarında değişiklik olacak. 

Resmi Gazete'de yayımlandı: Elektrik ve doğalgaz sayaçlarına bunu yaptırmayanlar ceza geliyor! Resmi Gazete'de yayımlandı: Elektrik ve doğalgaz sayaçlarına bunu yaptırmayanlar ceza... Haberi Görüntüle

Araç sahipleri dikkat! Trafik sigortasında temmuz ayı azami prim artış oranı ne kadar oldu? Resmen açıklandı Araç sahipleri dikkat! Trafik sigortasında temmuz ayı azami prim artış... Haberi Görüntüle

GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

Akaryakıt fiyatları İstanbul'da motorin 19.34 TL, benzin ise 20,57 TL olarak satılıyor. Ancak bu gece yarısından itibaren geçerli olacak olan zam ile birlikte motorin fiyatlarında artış yapılması bekleniyor. 
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading