Yandex Metrica

Sitede Ara

Araç sahipleri dikkatine: Bu gece yarısı akaryakıta zam geliyor: Gece yarısında sonra benzin-motorin litre fiyatı bakın kaç lira?  

Araç sahipleri dikkatine: Bu gece yarısı akaryakıta zam geliyor: Gece yarısında sonra benzin-motorin litre fiyatı bakın kaç lira?  

Brent petrol fiyatlarındaki dalgalanmalar akaryakıt fiyatlarının sık sık güncellenmesine neden oluyor. Yapılan son açıklamalara göre bu gece yarısından itibaren akaryakıt fiyatlarına zam geleceği duyuruldu.

Ekonomi

01.05.2024, 10:17

Son yıllarda Brent petrol fiyatlarındaki dalgalanmalar akaryakıt fiyatlarında sık sık zam ve indirim haberleri gelmesine neden oldu. Son dönmelerde peş peşe indirim haberlerinin geldiği akaryakıt fiyatlarına bu kez zam yapılacağı açıklandı. Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak olan zam ile akaryakıt liste fiyatları da güncellenmiş olacak. 

Samsung'un akıllı yüzüğü tanıtıldı! Galaxy Ring'in özellikleri neler? Samsung'un akıllı yüzüğü tanıtıldı! Galaxy Ring'in özellikleri neler? Haberi Görüntüle

Tütün ürünlerinden yüzde 110 vergi! 5 ayda toplam 108,4 milyar TL tahsil edildi Tütün ürünlerinden yüzde 110 vergi! 5 ayda toplam 108,4 milyar... Haberi Görüntüle

60 KURUŞ ZAM

Milyonlarca araç sahibini ilgilendiren bu duyuruya göre bu gece yarısında itibaren motorin fiyatlarına zam yapılacağı duyuruldu. 60 kuruş olarak liste fiyatlarına yansıyacak bu zam ile 28 Mayıs Pazar günü itibariyle akaryakıt fiyatlarında değişiklik olacak. 

24 ay düzenli elektrik faturasını ödeyenlere müjde! EPDK'dan dikkat çeken düzenleme: O ücret bedeli alınmayacak! 24 ay düzenli elektrik faturasını ödeyenlere müjde! EPDK'dan dikkat çeken... Haberi Görüntüle

O bölgede devasa rezerv bulundu: Tam tamına 3,2 milyarlık keşif! Değeri dudak uçuklattı! Herkes sıraya girecek O bölgede devasa rezerv bulundu: Tam tamına 3,2 milyarlık keşif!... Haberi Görüntüle

GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

Akaryakıt fiyatları İstanbul'da motorin 19.34 TL, benzin ise 20,57 TL olarak satılıyor. Ancak bu gece yarısından itibaren geçerli olacak olan zam ile birlikte motorin fiyatlarında artış yapılması bekleniyor. 
 


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading