SON DAKİKA
Altını olanlara uyarı üstüne uyarı, büyük patlama için tarih verildi! Altın fiyatları rekora koşuyor

Altını olanlara uyarı üstüne uyarı, büyük patlama için tarih verildi! Altın fiyatları rekora koşuyor

Aralık ayının ilk günlerinde altın fiyatları yükseliş yaşadı. Ons, gram, çeyrek ve yarım altın fiyatları rekora koşarken, uzman isim Senol Kaan; altında 2.500 seviyesine dikkat çekti. 2020 yılından beri fiyat hareketlerini takip ettiğini belirten Kaan, altında en önemli dip ve tepe seviyelerine dikkat çekerek, "Lütfen bu oluşumu göz ardı etmeyin" dedi. Peki, altın ne zaman 2.500 olacak?

Ekonomi

23.01.2024, 21:48

Altın fiyatlarında yaşanan artışlar devam ederken, Finans Analisti Senol Kaan'dan altın yatırımcılarını sevindirecek haber geldi. 2020'den bugüne fiyat hareketlerini analiz eden Kaan, mevcut durumun altın fiyatını 2.500 seviyesine götüreceğini bildirdi. 

Altın fiyatlarında yaşanan artış devam ederken, gözler yeni rekora çevrildi. 

Peki, altın ne zaman 2.500 olacak?

Uzmanlar ne bekliyor? Piyasaların gözü Merkez Bankası'nın faiz kararında Haberi Görüntüle

ALTINDA İKİ KRİTİK RAKAMI VERDİ

Ons altının detaylı analizini yapan Senol Kaan, Kaan, tepenin 2046, dibin ise 1620 dolar seviyesi olduğunu ifade ederken; "Bu 3 yıl içerisinde karşımıza böyle oluşum çıktı." dedi.

Kaan, fiyat hareketlerinden yola çıkarak teknik analizde yükseliş anlamına gelen ters omuz baş omuz oluşumuna vurgu yaparken; "Eğer bu oluşum devreye girerse fiyatlarda ons tarafında yükselişler devam eder ve 2 bin 300'lü seviyeler gündemi meşgul eder. Bu daha birinci dibimiz, sonrasında 2.500'lü seviyeler var." açıklamasında bulundu. 

15 Şubat Tarım Kredi Marketlerinde indirimler devam ediyor! Tarım Kredi... Haberi Görüntüle

ONS ALTIN NE ZAMAN 2 BİN 500 DOLAR OLUR?

Ons altındaki oluşumun önemine vurgu yapan Kaan, bu rakamların gelmesinin zaman alabilecğeini söyledi.

Kaan, "Eğer 2067 seviyeleri hacimli bir şekilde kırılırsa bu sıkışma zaten bir şekilde patlayacağını biliyorsunuz. Yani 2500'lü seviyelere doğru bir potansiyel var ama bugün ama yarın... Böyle bir oluşumun takipçisi olmanız gerekiyor." ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading