Yandex Metrica

Sitede Ara

Altını olanlar dikkat! İslam Memiş 'fırsat bir kere gelir' diyerek uyardı

Altını olanlar dikkat! İslam Memiş 'fırsat bir kere gelir' diyerek uyardı

Gram altın, dün bin 243 liraya yükselerek rekor kırdı. Para piyasaları uzmanı İslam Memiş, görülecek yeni zirveler için altın sahiplerini uyararak, 'hazırlığa başlayın' diyerek onlara çağrıda bulundu.

Ekonomi

29.02.2024, 14:05

FED'in faiz kararının peşinden altın piyasasında tekrar dikkat çeken bir hareketlilik meydana geldi. Yurt içinde gram altın fiyatı merakla izlenirken altından yeni bir rekor gelerek bin 234 TL'ye yükseldi. 

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, gelişmeye ilişkin olarak bu rakamların ekranlarda böyle olduğunu vurgulayarak, "Serbest piyasalarda ekranlarda 1264-1265 TL olarak görüldü" dedi.

Ali Koç bankasını Araplara satıyor: Milyar dolar gelince Atatürk şartı aramadı Ali Koç bankasını Araplara satıyor: Milyar dolar gelince Atatürk şartı... Haberi Görüntüle

“SERBEST PİYASALARDA GEÇERLİLİĞİ YOK”

İslam Memiş, "Ekranlarda gördüğünüz rakamların bankalarda veya serbest piyasalarda geçerliliği yok. Vatandaş kuyumcuya gittiği zaman, banka uygulamasından aldığı zaman 1265 TL'den satın alıyor." dedi. 

Bakan Işıkhan'dan emeklilere dev müjde: Yüzde 15 indirim olacak Bakan Işıkhan'dan emeklilere dev müjde: Yüzde 15 indirim olacak Haberi Görüntüle

ALTIN NEREYE KADAR YÜKSELECEK? 

İslam Memiş, “Altın nereye kadar yükselecek. Altında alım fırsatı olacak mı?” sorularına ise "Son alım fırsatı, ondan sonra altın diye bir şey yok" diyerek altın yatırımcılara uyarıda bulundu. 

Garanti BBVA satılacak mı? İşte resmi açıklama Garanti BBVA satılacak mı? İşte resmi açıklama Haberi Görüntüle

“BİN 200 TL SEVİYESİNE ÇEKİLEBİLİR”

"Kısa vadede mutlaka teknik olarak düzeltme olabilir" diyen Memiş, "Kısa vadede destek seviyesine çekilecek. Bin 200 TL seviyesine çekilebilir" ifadelerini kullandı. 

Merkez Bankası Mayıs ayı faiz kararı ne zaman? MB faiz indirir mi? Merkez Bankası Mayıs ayı faiz kararı ne zaman? MB faiz... Haberi Görüntüle

“1450-1550 TL SEVİYELERİ GÖRÜLECEK"

İslam Memiş son olarak, "Oralar alım fırsatı. Ondan sonra altın diye bir şey yok. Haziran'dan sonra 1450-1550 TL seviyeleri yaz ayları boyunca görülecek" dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading