Yandex Metrica

Akbank'tan tarihe geçen kampanya! Alışveriş yaptıktan sonra bu mesajı atmayı unutmayın

Akbank'tan tarihe geçen kampanya! Alışveriş yaptıktan sonra bu mesajı atmayı unutmayın

Yıl içerisinde birçok kampanyaya imza atan Akbank, yeni yılın son gününe kadar geçerli olacak yeni kampanyasını duyurdu.

Ekonomi

23.01.2024, 18:33

Yıl içerisinde birçok kampanyaya imza atan Akbank, yeni yılın son gününe kadar geçerli olacak yeni kampanyasını duyurdu.

31 Aralık 2021'e kadar Akbank Kart ile internet alışverişleriniz dahil tek seferde yapacağınız ikinci ve sonraki her 250 TL ve  üzeri giyim ve elektronik alışverişlerinizde 25 TL , toplamda 75 TL chip-para kazanabilirsiniz! 

Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil'den ya da Akbank Mobil'den "Hemen Katıl" butonuna tıklayabilir veya "GİYİM" yazip 4566'ya SMS gönderebilirsiniz.

Çalışanları kıskandıran emekli destek paketinin içinde yok yok: Sosyal destek ödemesi, indirim kartı ve Temmuz zammı! Çalışanları kıskandıran emekli destek paketinin içinde yok yok: Sosyal destek... Haberi Görüntüle

AKBANK KAMPANYA KOŞULLARI NELERDİR?

Kampanya 15 – 31 Aralık tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya kapsamında bireysel asıl Akbank Kart ile internet alışverişleriniz  dahil tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki 250 TL üzeri her giyim ve elektronik alışverişinize 25 TL, toplamda 75 TL chip-para yüklenecektir.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank'ta kayıtlı cep telefonu numarasından  "GİYİM" yazıp 4566'ya SMS göndermesi, Axess Mobil'den ya da Akbank Mobil'den "Hemen Katıl" butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki "Kampanyalarınız" başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile katılımlarda ise, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından 'kayıt oldunuz' bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Akbank Mobil ile katılımlarda ise, Akbank tarafından 'kayıt oldunuz' bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

Axess Mobil, Akbank Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 75 TL chip-para kazanabilir.

Kampanyadan sadece açık bireysel asıl Akbank Kart sahipleri yararlanabilecektir. Diğer müşterilerimiz için kampanya geçerli değildir.
Axess, Wings, Free, ticari kartlar ve ek kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Aynı gün aynı iş yerinden yapılan yalnızca ilk işlem kampanyaya dahildir.
ATM işlemleri, nakit işlemler, EFT/Havale para transferleri, cüzdan ve ön ödemeli kartlara para yükleme, mail order, telefon order, fon alım/satım, BES işlemleri, talimatlı-talimatsız fatura ödemeleri, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kazanımı olan ödüllerin yükleme anında kart ve kartın bağlı olduğu hesabın açık olması gerekmektedir.

Katılım için gönderilen SMS'ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

İptal ve iade işlemlerinde kazanılan ödül tutarı geri alınacaktır.
Akbank T.A.Ş., kampanyayı durdurma değiştirme ve iptal hakkını her zaman saklı tutar.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading