Yandex Metrica

Sitede Ara

Akbank'tan müşterilerine sevindirici haber! 70 yaş altı herkes faydalanacak

Akbank'tan müşterilerine sevindirici haber! 70 yaş altı herkes faydalanacak

Akbank aldığı karar sonrasında gündemde yerini aldı. Akbank, müşterilerine kampanyayı duyurdu. Vodafone hat sahibi olan Akbank müşterileri kampanyadan faydalanabilecek. 3 ay boyunca ücretsiz olacak kampanyada aylık 10 GB internet hediye edilecek. Vodafone hat sahibi olan ve 70 yaş altı müşterilerin hepsi katılabilecek.

Ekonomi

23.01.2024, 19:38

Akbank yeni kampanyasını duyurdu. Vodafone hattı olan Akbank müşterilerine 3 ay boyunca 10 GB internet ücretsiz olarak verilecek. 70 yaş altı müşterilerin hepsi bu kampanyadan yararlanabilecek. 

Emekliler çifte bayram yaşayacak: 5000'lik ilave zam her an kapınızı çalabilir Emekliler çifte bayram yaşayacak: 5000'lik ilave zam her an kapınızı... Haberi Görüntüle

AKBANK KAMPANYA KOŞULLARI VE DETAYLARI NE?

Kampanya kapsamında Vodafone faturalı hat müşterisi olan ve Akbank Mobil üzerinden ilk kez Akbanklı olanlar 3 ay boyunca her ay aylık 10 GB kazanabilir.

Kampanyaya Vodafone Yanımda uygulamasında tek seferlik gözüken davet kodunu Akbank Mobil’den Akbanklı olma sürecine başlarken girerek katılabilirsiniz. Kodunuzu bir kere görebileceğiniz için aldıktan sonra başka bir yere not etmeniz önemle rica olunur.

Müşteri, davet kodu ile Akbank Mobil’den müşteri olma başvurusu yapması sonrasında, sürecin Akbank Mobil’den değil, kurye süreci ile tamamlanması halinde veya şubeden tamamlanması halinde Akbanklı olma sürecini başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında yine hediye GB’lara hak kazanır.

Kampanyaya katılmak için Akbank Mobil’den “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak çıkan ilk sayfada size özel ve tek seferlik verilen davet kodunu girerek adımların takip edilmesi ve Akbanklı olma sürecinin tamamlanması gereklidir.

Kampanyadan ilk defa ve Akbank Mobil üzerinden Akbanklı olanlar yararlanabilir.

Kampanya sadece Akbank Mobil üzerinden yapılan başvurular için geçerlidir. Kampanya Akbank şubelerinde geçerli değildir.

Kampanyadan sadece bir kere yararlanılabilir.

Kampanyaya katılmak için Vodafone faturalı hat sahibi olunması gerekmektedir.

Hediye aylık 10 GB, hak kazanılması durumunda takip eden ayda yüklenmeye başlayacak ve yüklendiği günden sonraki gelen 2 ayda da aynı gün yenilenecektir.

Mobil’den Akbanklı olmak için Akbank Mobil uygulamasını indirip, “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak ve çıkan ekranda özel davet kodunu girerek adımların takip edilmesi yeterlidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kampanyadan sadece aktif Vodafone faturalı hat aboneleri yararlanabilecektir. Kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış durumda olan hatlar üzerinden kampanyaya katılım yapılamayacaktır.

Akbank Mobil’den müşteri olma hizmeti sadece 70 yaşın altındaki kişiler için geçerlidir. Dolayısıyla, kampanyadan faydalanan müşterinin aylık 10 GB kazanabilmesi için 70 yaşın altında olması gerekmektedir.

Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading