Yandex Metrica

Akaryakıtta dev kampanya! 50 TL indirim yapılacak! Hemen bunu uygulayın

Akaryakıtta dev kampanya! 50 TL indirim yapılacak! Hemen bunu uygulayın

Aracına akaryakıt almak isteyen sürücüler, brent petrol, motorin ve benzindeki fiyat değişimlerini yakından takip ederken bir yandan da bankaların kampanyalarını izliyor. ING Bank, sürücülerin kampanya isteğine yanıt vererek 50 TL'lik indirim kuponunu uygulamaya aldı.

Ekonomi

12.02.2024, 16:45

Akaryakıta gelen zamların ardından bankaların yaptığı akaryakıt ve para puan kampanyaları sürücüler tarafından takip ediliyor. Bu indirimler sayesinde araç sahipleri benzin ve motorini uygun fiyattan alma imkanına kavuşuyor.

Türkiye'den tarihi doğalgaz anlaşması! 2030 sonuna kadar uzatıldı Türkiye'den tarihi doğalgaz anlaşması! 2030 sonuna kadar uzatıldı Haberi Görüntüle

ING BANK'TAN KAMPANYA

ING Bank’ın sitesinde yer alan bilgilere göre, Bonus üyesi OPET istasyonlarında farklı günlerde 4 defa 250 TL harcama yapınlara, 50 TL indirim uygulanacak. 16 Şubat’ta başlayan kampanya 31 Mart’a kadar devam edecek. Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce ”OPET” yazıp, 2205’e SMS gönderilmesi gerekiyor.

Gram altın kendini bayrama hazırlıyor! Ünlü ekonomist duyurdu: Hedef 3000! Gram altın kendini bayrama hazırlıyor! Ünlü ekonomist duyurdu: Hedef 3000! Haberi Görüntüle

KAMPANYA DETAYLARI VE KOŞULLARI NELER?

ING Bank kampanyasının detay ve koşulları neler?

• Kampanya 16 Şubat – 31 Mart 2023 tarihleri arasında Bonus üyesi Total Energies istasyonlarında farklı günlerde ve tek seferde, 4 defa 250 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcamasında geçerli olur.

• Harcamaların her birinin farklı günlerde yapılması gerekir. Aynı gün içinde yapılan akaryakıt ya da otogaz harcamalarında yalnızca bir harcama kampanyaya dahil olur.

• ING Pegasus BolBol Kart, ING Pegasus BolBol Classic Kart, ING Pegasus BolBol Premium Kart ve ING Bonus Kart kampanyaya dahildir.

• ING Light Kart ve ING Bonus Business Kart kampanyaya dahil değildir.

• 50 TL indirim, 6 Nisan 2023 tarihinde kartlara yansıtılır.

• Kampanya müşteri bazında olduğundan, her müşteri en fazla 50 TL indirim kazanabilir.

• Kampanyadan faydalanmak için işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’undan yapılması gerekir.

• Kampanyaya katılım için harcamadan önce “OPET” yazıp 2205’e SMS göndermek gerekir.

• SMS’in, ING sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmesi gerekir.

• Kampanyaya katılım, gönderilen her SMS için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.

• Taksitli işlemler, bonus kullanımları, sanal POS, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading