Yandex Metrica

4A SSK, 4B BAĞKUR, 4C Emekli Sandığı memur EYT emeklilerine müjde: Milyonlarca emekli çift maaş yatırılacak!

4A SSK, 4B BAĞKUR, 4C Emekli Sandığı memur EYT emeklilerine müjde: Milyonlarca emekli çift maaş yatırılacak!

Milyonlareca emekli için çift maaş müjdesi verildi. SSK Bağkur Emekli Sandığı 4a 4b 4c emeklileri hepsi bu imkandan faydalanabilecek. 

Ekonomi

27.03.2024, 11:13

Nisan ayında zamlı emekli promosyonu, emekliye bayram ikramiyesi ve emekli ikramiyesi ödemeleri eş zamanlı olarak hesaplara aktarılacak.  Böylelikle milyonlarca emekliye çifte bayram müjdesi ile rahat bir nefes alacak. En düşük emekli aylığı 10 bin TL olarak ödenirken 12 bin TL emekli promosyonu ve 3 bin TL'de bayram ikramiyesi olmak üzere emekliler en düşük 25 bin TL ödeme almış olacaklar.

Türkiye'den yeni doğalgaz anlaşması! Bakan Bayraktar müjdeyi verdi: Mutabakata vardık Türkiye'den yeni doğalgaz anlaşması! Bakan Bayraktar müjdeyi verdi: Mutabakata vardık Haberi Görüntüle

AYNI ANDA ÇİFT MAAŞ ALABİLİRSİNİZ 

Türkiye'de eşini kaybeden veya annesi babası vefat eden kadın ve erkeklerin aynı anda çift maaş hatta 3 maaş alma hakkı bulunuyor. Bu süreçte de çift maaş alabilmek adına dikkat edilmesi gereken bazı bilgiler yer alırken bir kadını SSK'dan emekli diğeri de eşi Bağ-Kur emeklisi ise bu süreçte çift maaş alınabilmektedir. 

Bilim insanlarının uçağını düşürdüler fakat engelleyemediler: O bölgemizde bulunan uranyum rezervi Türk Donanmasına katkı sağlayacak! Bilim insanlarının uçağını düşürdüler fakat engelleyemediler: O bölgemizde bulunan uranyum... Haberi Görüntüle

 EMEKLİLİĞİNİZİN FARKLI KURUMLARDAN OLMASI GEREKİYOR 

Bu süreçte kadının anne veya babası da memur emeklisi ve aynı anda 3 maaş almasa da mümkün olduğu belirtiliyor. Emekli maaşı ile dul ve yetim aylığını aynı anda alabilmek için emeklilerin farklı kurumlardan olması gerekiyor.

4A, 4B Ve 4C'lilere prim müjdesi: SGK resmen duyurdu: Eksik primi olanlara emeklilik piyangosu vurdu 4A, 4B Ve 4C'lilere prim müjdesi: SGK resmen duyurdu: Eksik... Haberi Görüntüle

TOPLAMDA 3 ÖDEME ALABİLİRSİNİZ 

Emeklilere yönelik olarak yapılacak olan emekli aylığı ve bayram ikramiyesi ödemeleri erkene çekilirken SSK emeklileri için ödemeler 14 Nisan 2023 tarihinde yapılırken BAĞKUR emeklileri 17 Nisan tarihinde ve EMSAN ikramiye ödeme tarihleri ise 19 Nisan 2023 Çarşamba olarak açıklandı. Bu tarihlerde milyonlarca emekli bayram ikramiyesi ve emekli maaşını alırken ayrıca promosyonunun yenileyen emekliler promosyon ödemesini de olmak üzere toplam 3 ödeme çekebilecekler.

 

 

 

 

 

 

 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Ekonomi


Loading