banner2

250 TL'lik benzin ve motorin almanız yeterli! Anında 75 TL indirim yapılacak

Benzin ve motorinde devasa kampanyaya Ziraat Bankası imza attı. Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruda benzin, motorin ve LPG'ye puanlarla indirim yapılacağı belirtildi. İşte, detaylar...

Ekonomi 10.03.2023, 10:06 10.03.2023, 10:27
Abone ol
250 TL'lik benzin ve motorin almanız yeterli! Anında 75 TL indirim yapılacak

Ziraat Bankası benzin, motorin ve LPG'de devasa bir kampanyaya imza attı. 16 Şubat-31 Mart tarihleri arasında Bankkart ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında büyük indirimler yapılacak. İşte, benzin, motorin ve LPG'de yüzleri güldürecek indirimler...

250 TL VE ÜZERİ HARCAMAYA ANINDA 75 TL İNDİRİM

16 Şubat-31 Mart tarihleri arasında Ziraat Bankkart ile anlaşöalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapılaccak 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt veya otogaz harcamalarına 75 TL Bankart Lira verilecek.

Akaryakıt ve otogaz alımlarında kazanılan 75 TL Bankkart Lira bir sonraki yakıt alıında kullanılacak ve toplam tutardan 75 TL indirim yapılacak.

SON TARİH 31 MART

16 Şubat-3 Mart tarihleri arasında geçerli olan kampanya yalnızca Ziraat Bankası müşterileri için geçerli olacak. Bir müşteri ise en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabilecek. İşlemler ise Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS'undan yapılması gerektiği ifade edildi.

ZİRAAT BANKASI KAMPANYA

Ziraat Bankası kampanyanın ayrıntılarını şu şekilde duyurdu: 

  • Bir işyerinde aynı gün içerisinde yapılacak sadece ilk işlem kampanya kapsamında geçerli olacaktır.
  • Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir.
  • Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.
  • Kazanılan Bankkart Liralar 6 Nisan 2023 tarihinde yüklenecektir.
  • Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbara'sında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç olarak yansıtılacaktır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!