SON DAKİKA

25 Kasım akaryakıta zam veya indirim var mı? Benzin, motorin, ve LPG fiyatları ne kadar oldu?

Akaryakıt fiyatlarında son durum ne? 25 Kasım akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Benzin, motorin ve LPG fiyatları ne kadar oldu? Dolar kuru ve brent petrol fiyatındaki hareketliliğe paralel olarak değişen akaryakıt fiyatları neredeyse anlık değişiyor. Peki akaryakıt fiyatlarında son durum ne?

Ekonomi

23.01.2024, 21:45

25 Kasım akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Benzin, motorin ve LPG fiyatları ne kadar oldu? 25 Kasım akaryakıta zam veya indirim var mı?  Benzin, motorin ve LPG fiyatları ne kadar oldu? Dolar kuru ve brent petrol fiyatındaki hareketliliğe paralel olarak değişen akaryakıt fiyatları neredeyse anlık değişiyor. Peki akaryakıt fiyatlarında son durum ne?

Tarım Kredi marketlerinde şubat ayına özel dev indirimler! 19-28 Şubat... Haberi Görüntüle

AKARYAKIT FİYATLARINDA SON DURUM NE?

Brent ve dolar kurundaki hareketlilik Türkiye'de akaryakıt fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Peki akaryakıt fiyatları ne kadar oldu?  Benzin, motorin ve LPG fiyatları ne kadar oldu? Dolar kuru ve brent petrol fiyatındaki hareketliliğe paralel olarak değişen akaryakıt fiyatları neredeyse anlık değişiyor. Peki akaryakıt fiyatlarında son durum ne?

Limak Doğu Anadolu Çimento'nun sahibi kim? Limak Doğu Anadolu Çimento... Haberi Görüntüle

İSTANBUL ANADOLU YAKASI GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

İstanbul Anadolu Yakası'ndan bir litre benzinin fiyatı 34,50 TL, motorin litre fiyatı ise 37,50 TL, LPG litre fiyatı Anadolu Yakası'nda 18,24 TL.

Aile Bakanı Mahinur Göktaş duyurdu! 872,4 milyon TL SED ödemesi... Haberi Görüntüle

İSTANBUL AVRUPA YAKASI GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

İstanbul Avrupa Yakası'nda bir litre benzin fiyatı 34.55 TL oldu. İstanbul Avrupa Yakası'nda motorin litre fiyatı ise 37,56 TL'den satışa sunuluyor. İstanbul LPG litre fiyatı Avrupa Yakası'nda 18,69 TL oldu.

Ev sahibi olmak isteyenler beklediğiniz haber geldi: İslam Memiş tarih... Haberi Görüntüle

ANKARA'DA AKARYAKIT FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Ankara'da benzin 35.20 TL, motorin 38,16 TL, LPG ise 18,66 TL'den satışa sunulacak.

Emeklilere bayram ikramiyeleri ne zaman yatacak? 2024 zamlı bayram ikramiyesi... Haberi Görüntüle

İZMİR'DE GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

İzmir'de benzin, motorin ve LPG'de son durum ne? İzmir'de benzinin litre fiyatı 35,30 TL, motorin litre fiyatı 38,32 TL VE LPG litre fiyatı 18,31 TL'den satışa sunulacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading