Yandex Metrica

Sitede Ara

21 Mayıs Ethereum neden yükseliyor? ETH yükselmeye devam eder mi, düşer mi?

21 Mayıs Ethereum neden yükseliyor? ETH yükselmeye devam eder mi, düşer mi?

Kripto para piyasasında son günlerde olumlu gelişmeler yaşanıyor. Özellikle Ethereum bazında hızlı bir yükseliş yaşandı. Piyasanın en büyük ikinci kripto para varlığı Ethereum bir günde yüzde 18 değer kazandı. 

Ekonomi

22.05.2024, 01:08

Kripto piyasasında uzun zamandır aşağı yönlü bir eğilim söz konusuydu. Ancak son günlerde kripto para piyasasında sert yükselişler gözlemleniyor. Uzmanlar kripto para piyasasında yaşanan sert yükelişlerin ve sert inişlerin olabileceği konusunda yatırımcıları uyarıyor. Risk durumunun oldukça yüksek olduğu kripto para alanında temkinli olmakta fayda olduğu belirtiliyor. Kripto para piyasasının en büyük ikinci varlığı Ethereum son 1 günde yüzde 18 değer kazandı.

Vergide adalet güçlenecek! Yeni reform paketinin detayları belli oldu Vergide adalet güçlenecek! Yeni reform paketinin detayları belli oldu Haberi Görüntüle

21 MAYIS ETHEREUM NEDEN YÜKELİYOR?

Ethereum ETF başvurularının onaylanacağı beklentisi Ethereum'un uçuşa geçmesine neden oldu. Ancak beklentilerin tersi durumda da düşüş eğlimi yaşanabileceğini hatırlatmak isteriz. Ethereum, Ethereum ETF etkisiyle bir günde yüzde 18'e yakın yükseldi. Ethereum 3 bin 700 dolar seviuyesini de aştı. Aynı zaman diliminde ise Bitcoin yüzde 7'den fazla değer kazanarak 72 bin dolara yaklaştı. Kripto para piyasasındaki bu yükselişin neden olarak spot Ethereum ETF'lerinin bu hafta onaylanabileceği yönünde iyimserlik beklentisi oldu. 

ethereum.JPG

Hesaplarınızı kontrol edin! Bakanlık ödemeleri erkene çekti: 180 milyon 450 bin TL'den payınıza ne düşmüş öğrenin Hesaplarınızı kontrol edin! Bakanlık ödemeleri erkene çekti: 180 milyon 450... Haberi Görüntüle

ETH YÜKSELMEYE DEVAM EDER Mİ?

Uzmanlar kripto para piyasasında bir gün sonrası için bile yorum yapmanın doğru olmayacağını belirtiyor. Kripto para piyasasında sert düşüşler ve sert yükselişler görülebiliyor. Kripto piyasasının riskli bir alan olduğunu hatırlatmak isteriz. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan sinyali çaktı! Marlboro, Parliament, Winston, Kent sigara paketlerine zam Cumhurbaşkanı Erdoğan sinyali çaktı! Marlboro, Parliament, Winston, Kent sigara paketlerine... Haberi Görüntüle

DİĞER PARA BİRİMLERİ DE YÜKSELDİ

Spot Ethereum ETF onayının beklentisiyle altcoinlerde de yükseliş görüldü. Solana, Dogecoin ve XRP gibi varlıklar sırasıyla yüzde 8,9, yüzde 9,2 ve yüzde 6 yükseldi. Piyasada Ethereum borsa yatırım fonunun (ETF) onaylanacağı beklentisiyle alımlar hızlandı.

 

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading