SON DAKİKA
2024 altının yılı olacak!  İslam Memiş  altın fiyatlarında yeni zirveyi açıkladı!  Altın satma zamanı mı, alma zamanı mı?

2024 altının yılı olacak! İslam Memiş altın fiyatlarında yeni zirveyi açıkladı! Altın satma zamanı mı, alma zamanı mı?

Finans Analisti İslam Memiş, altın fiyatlarının 2024’te zirveyi göreceğini açıkladı. Altın yatırımcılarının merak ettiği altından şimdi satma zamanı mı alma zamanı mı sorusunun yanıtını da verdi. İşte altındaki gidişata dair ayrıntılar…

Ekonomi

23.01.2024, 21:49

Altın fiyatları son zamanlarda rekor üstüne rekor kırıyor. Son zamanlarda aralıklı geri çekilmeler olsa da düzenli bir artış grafiğini takip ediyor. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, altının gidişatıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 

Araç sahibi olmak isteyenler dikkat! 500 Bin TL altında sıfır... Haberi Görüntüle

İSLAM MEMİŞ’TEN ALTININ GELECEĞİYLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, katıldığı canlı yayında altın piyasalarıyla ilgili açıklamada bulunarak özellikle 2022 yılında değerinden daha az bir seviyede olduğunu ifade eden Memiş, ONS bazında baskılanma olduğunu söyledi. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’nın bu durumdan yararlanarak en fazla altın alımı yapan ülke olduğunu ifade etti. 148 tonu 2022 yılında alan Türkiye’nin 2023 yılında üstüne 50 ton daha eklediğini belirtti.

Antalya'ya dev sağlık merkezi! Bin yatak kapasiteli Şehir Hastanesi açılıyor Haberi Görüntüle

ALTIN YÜKSELECEK

2023 yılında diğer senelerde de olduğu gibi altının en fazla kazandıran araç olduğunu belirten Finans Analisti İslam Memiş, altında ve gümüşte küçük geri çekilmeler olduğunu söylüyor. ONS altında son zamanlarda 1.995 ile 2.000 dolar seviyelerinin izlendiğini ifade etti. İslam Memiş 1.980 dolar seviyelerinde seyrederken yükseleceğini belirtti. 

RAMAZAN PİDESİ FİYATI BELLİ OLDU! İstanbul, Ankara,İzmir ramazan pidesi ne... Haberi Görüntüle

ALTINDA BÜYÜK PATLAMA MEYDANA GELECEK 

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, yatırımcıların araştırmalarını iyi yapması gerektiklerini belirterek 2024’teki altın fiyatlarına dair yorumda bulunan uzman gram altın için 2 bin 500 TL ile 2 bin 700 TL seviyelerinin mümkün ifade etti. Ülkemiz için ve küresel anlamda 2024 yılının altında büyük patlamaya şahit olacağını belirtti.

Çalışanların merak ettiği soruya Bakan Işıkhan'dan yanıt geldi: Çalışma saatleri... Haberi Görüntüle

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading