Yandex Metrica

1915 Çanakkale Köprüsü'nün askı halat montajına başlandı

1915 Çanakkale Köprüsü'nün askı halat montajına başlandı

Türkiye'nin gurur projelerinden biri daha hizmete girmek için gün sayıyor. 1915 Çanakkale Köprüsü'nün açılışına 8 ay kaldı. Köprünün inşaat çalışmaları hızla sürerken, askı halatlarının montajına başlandı.

Ekonomi

23.01.2024, 17:37

Çanakkale'de Lapseki ve Gelibolu arasında yapımı süren 1915 Çanakkale Köprüsü'nün tabliye bloklarının bağlanacağı askı halatlarının halatlara montajına başlandı. 

Emekli maaşına ek zam mı yapılacak? En düşük emekli kök maaşı ne kadar olacak? Emekli maaşına ek zam mı yapılacak? En düşük emekli kök... Haberi Görüntüle

HAFTANIN BAZI GÜNLERİ TRANSİT GEÇİŞE KAPALI OLACAK

Projenin hayata geçirilmesinde görevli ekipler Asya ve Anadolu yakaları arasına yerleştirilecek olan mega blok montajı için hazırlıklara devam ederken, blokların bağlanacağı askı halatlarını, ana hatlara monte ediyor.

1915 Çanakkale Köprüsü çalışmaları devam ederken Çanakkale Boğazı bazı günlerde transit gemi geçisine kapalı olacak. Kalan diğer günlerde ise belirlenen bazı bölgelerde tek yönlü trafik işleyecek.

Alım fırsatını kaçırmayın! Piyasalarda kıyamet kopacak! İslam Memiş'ten yeni yatırım tüyosu Alım fırsatını kaçırmayın! Piyasalarda kıyamet kopacak! İslam Memiş'ten yeni yatırım... Haberi Görüntüle

ÇANAKKALE DENİZ ZAFER'NİN 107. YIL DÖNÜMÜNDE HİZMETE ALINACAK

Çanakkale 1915 Köprüsü'nün, Çanakkale Deniz Zaferi'nin 107'nci yıl dönümü olan 18 Mart 2022'de hizmete alınması planlanıyor.
 

ÇANAKKALE BOĞAZI SADECE 6 DAKİKADA GEÇİLECEK

8 ay sonra hizmete açılması planlanan Çanakkale 1915 Köprüsü ile Çanakkale Boğazı'ndan geçiş süresi 6 dakikaya inecek. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading