Yandex Metrica

16 Şubat akaryakıt fiyatları! Benzin ve motorine yeni zam var mı? Akaryakıt fiyatları ne kadar oldu?

16 Şubat akaryakıt fiyatları! Benzin ve motorine yeni zam var mı? Akaryakıt fiyatları ne kadar oldu?

16 Şubat 2024 akaryakıt fiyatlarında son durum ne? Brent petrol ve dolar kurunda yaşanan gelişmeler akaryakıt fiyatlarına zam ve indirim olarak yansımaya devam ediyor. Peki akaryakıt fiyatlarında son durum ne? Motorin ve benzine yeni zam var mı?

Ekonomi

16.03.2024, 18:37

Milyonlarca araç kullancısını yakından ilgilendiren akaryakıt fiyatları hemen hemen her gün arama motorunda araştırılıyor. Araba olan vatandaşlar başka olmak üzere birçok vatandaş arama motoruna, "16 Şubat akaryakıt fiyatları! Benzin ve motorine yeni zam var mı? Akaryakıt fiyatları ne kadar oldu?" sorularını soruyor. Peki akaryakıt fiyatlarında son durum ne?

TEK BİR SMS ile 30.000 TL ÖDENECEK! Cep telefonunuz üzerinden nakit kredi fırsatı! İşte detaylar... TEK BİR SMS ile 30.000 TL ÖDENECEK! Cep telefonunuz üzerinden... Haberi Görüntüle

BENZİN FİYATLARINDA SON DURUM NE?

16 Şubat benzin fiyatlarında son durum ne? Benzin fiyatlarına zam, indirim haberi var mı? Benzin grubunda dün gece yarısından itibaren 1,79 TL'lik fiyat artışı meydana geldi. Bugünse pompaya yansıyan herhangi bir zam ya da indirim haberi mevcut değil.

Son dakika: Merkez Bankası Başkanı Fatih Karahan'dan enflasyon mesajı Son dakika: Merkez Bankası Başkanı Fatih Karahan'dan enflasyon mesajı Haberi Görüntüle

MOTORİN FİYATLARINA YENİ ZAM VAR MI?

Motorin fiyatlarında son durum ne? Motorin fiyatlarına zam, indirim haber var mı? Geçtiğimiz günlerde motorinin litre fiyatına 2,56 lira zam gelmişti. 16 Şubat 2024 Cuma günü itibarıyla motorine yeni zam ya da indirim yok.

Asgari ücrete ara zam yapılacak mı? Milyonlarca çalışan son dakika açıklamasına kilitlendi: İşte beklenen rakam! Asgari ücrete ara zam yapılacak mı? Milyonlarca çalışan son dakika... Haberi Görüntüle

16 ŞUBAT AKARYAKIT FİYATLARINDA SON DURUM

İstanbul'da benzinin litre fiyatı 41,17 TL, motorin 44,20 TL, LPG ise 20,41 TL'den işlem görüyor. Ankara'da ise benzinin litre fiyatı 41,86 TL, motorin 45,01 TL LPG ise 20,59 TL'den işlem görüyor. İzmir'de Benzinin litre fiyatı 42,09 TL, motorinin 45,23 TL, LPG'nin ise 20.62 TL'den işlem görüyor. 

Habere Tepki Ver

0

1

0

0

0

0

0

0

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Ekonomi


Loading