Yandex Metrica

Sitede Ara

15 Ağustos Tarım Kredi Kooperatif Marketleri indirim kataloğu! Tarım Kredi Kooperatif Marketleri indirimli ürünleri neler?

15 Ağustos Tarım Kredi Kooperatif Marketleri indirim kataloğu! Tarım Kredi Kooperatif Marketleri indirimli ürünleri neler?

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri indirim kataloğu yayımlandı. 15 Ağustos 2022 Pazartesi Tarım Kredi Kooperatif Marketleri indirim kataloğunda birçok üründe indirim bulunuyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, marketlerdeki fahiş fiyatlara için Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde 30-40 üründe indirim yapılacağını söylemişti. Peki Tarım Kredi Kooperatif Marketleri indirimli ürünleri neler? 15 Ağustos Tarım Kredi Kooperatif Marketleri indirim kataloğu!

Ekonomi

23.01.2024, 19:40

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gıda fiyatlarındaki fahiş fiyatlara vurgu yaparak açıklama yapmıştı. Recep Tayyip Erdoğan, Tarım Kredi Kooperatifi Marketlerinin belli ürünlerde indirim yapılacağını söyledi. Peki Tarım Kredi Kooperatif Marketleri indirimli ürünleri neler? 15 Ağustos Tarım Kredi Kooperatif Marketleri indirim kataloğu!

Tepki çeken 'enflasyon sepeti' sonrası TÜİK'ten eleştirilere yanıt: Hesaplamalarda bir şey çevirmiyoruz! Tepki çeken 'enflasyon sepeti' sonrası TÜİK'ten eleştirilere yanıt: Hesaplamalarda bir... Haberi Görüntüle

KIRMIZI ETTE BÜYÜK İNDİRİM

Recep Tayyip Erdoğan, "Marketlerde benim vatandaşımı dara sokanlar, Tarım Kredi Kooperatifi talimatı aldı. Bundan böyle koyun, kuzu etinde yüzde 25 indirimi başlattık. Ve bu sabah, Tarım Kredi Kooperatifi Başkanı'yla da konuştum. Büyükbaş hayvanlarda da yüzde 30-35 gibi bir indirimle onların da satışına başlayacağız. Ülkemizin her yerinde malum koyun-kuzu geçerli değil. Mesela Karadeniz'de daha çok büyükbaş makbuldür. Oralarda büyükbaşın kesiminde kuşbaşı, kıyma, biftek, pirzola vs... Bunu piyasaya sürdüğümüzde ve hele hele yüzde 30-35 gibi onda bir indirimi başlatınca benim vatandaşım ona da alışacak. Ve bu, piyasaların dengesini bozanları da hizaya getirecek." dedi.

Cep telefonu olanlar dikkat! GSM faturanız 300 TL üstü geliyorsa müjde: 6 ay boyunca tek kuruş ödemeyeceksiniz Cep telefonu olanlar dikkat! GSM faturanız 300 TL üstü geliyorsa... Haberi Görüntüle

ŞEKERDEN UNA KADAR BİRÇOK ÜRÜNDE İNDİRİME GİDİLİYOR

1.300 tane Tarım Kredi Kooperatifi'nin marketi var. Tarım Kredi'nin diğer ürünlerinde de şeker, un, zeytinyağı, ayçiçek yağı gibi 30-40 çeşit üründe de süratle indirime gidecek."

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın da, "Vatandaş sepetini daha ucuza dolduracak" sözlerini kullandı. Bazı ürünlerde çok ciddi indirim yaptıklarını söyleyem Aydın, özellikle tedariki daha rahat sağlanan ürünlerde daha yüksek oranlar uyguladıklarını vurgu yaptı.

Türkiye ile Çin arasında 1 milyar dolarlık yatırım anlaşması: 5 bin kişiye istihdam sağlanacak Türkiye ile Çin arasında 1 milyar dolarlık yatırım anlaşması: 5... Haberi Görüntüle

ZİNCİR MARKETLER HAKKINDA KONUŞTU

Recep Tayip Erdoğan, Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde 30'un üzerinde temel tüketim ürünlerinde indirim uygulanacağını söyleyerek "Bazı zincir marketler de kendilerini buna göre ayarlayacak"  dedi.

Altın fiyatlarına Trump etkisi: Yukarı yönlü sert hareket! İşte 15 Temmuz 2024 güncel altın fiyatları Altın fiyatlarına Trump etkisi: Yukarı yönlü sert hareket! İşte 15... Haberi Görüntüle

TARIM KREDİ KOOPERATİF MARKETLERİ İNDİRİMLİ ÜRÜNLER NELER?

Tarım Kredi Kooperatifleri'nin indirim uygulanacak ürünleri şunlardır:

Makarna, un, salça, pirinç, bulgur, mercimek, nohut, fasulye, şeker, ay çiçek yağı, zeytin yağı, tavuk ürünleri, tam yağlı süt, yarım yağlı süt, yumurta, peynir, tereyağı, bal, zeytin, çay, Türk kahvesi, patates, kuru soğan, karpuz, kavun, çamaşır deterjanı, bulaşık deterjanı, çamaşır suyu, sıvı sabun, peçete, rulo havlu, kolonya, bebek bezi

Emekliye müjde saat 08:05'de geldi! O tarihte 100.000 TL hesaplara yatacak: Emekliye müjde saat 08:05'de geldi! O tarihte 100.000 TL hesaplara... Haberi Görüntüle

ET ÜRÜNLERİNDE DE İNDİRİM YAPILACAK

Et ürünlerinde de Et ve Süt Kurumu tarafından temin edilecek ürünler, kasap reyonu bulunan Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde ivedilikle, kasap reyonu bulunmayan marketlerde ise gerekli hazırlık çalışmalarının yapılması sonrsında paketli olarak en kısa sürede indirimli şekilde satılmaya başlayacak. Et ürünlerinde uygulanacak indirimlerin duyurusu ayrıca yapılacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading