Yandex Metrica

Sitede Ara

Zelenski’den ortalığı karıştıracak iddia: Putin öldü

Zelenski’den ortalığı karıştıracak iddia: Putin öldü

Ukrayna Devlet Başkanı Zelenski, Putin'in öldüğünü iddia etti. Davos'ta konuşan Zelanski Putin'in yaşayıp yaşamadığından emin olmadığını söyledi. Peki, Putin, öldü mü? Putin'in rahatıszlığı ne?

Dünya

23.01.2024, 20:20

Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski Putin hakkında flaş bir iddia ortaya attı. Davos'ta düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu'nda dünya liderlerine seslenen Zelenski, Putin'in hayatını kaybettiğini ima etti. Peki, Putin yaşıyor mu?

Gazze'de soykırım ve işgal, Batı Şeria'da gasp: İsrail Filistinlilere ait arazilere el koydu Gazze'de soykırım ve işgal, Batı Şeria'da gasp: İsrail Filistinlilere ait... Haberi Görüntüle

'YAŞADIĞINDAN EMİN DEĞİLİM' 

Putin'in öldüğünü öne süren Zelenski, şu şekilde konuştu:

Şu an kiminle konuşacağımı kestiremiyorum. Rusya Devlet Başkanının yaşadığından hala yaşadığından ya da kararları verenin o olduğundan emin değilim.

ABD'deki Presbiteryen Kilisesi İsrail'e desteğini kesti! Teknoloji desteği veren firmalara çağrı ABD'deki Presbiteryen Kilisesi İsrail'e desteğini kesti! Teknoloji desteği veren firmalara... Haberi Görüntüle

HASTALIK İDDİALARI GÜÇLENDİ

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin hakkında zaman zaman kanser ve parkinson ile mücadele ettiği gibi iddialar ortaya atılıyordu. Bununla birlikte, Rus liderin dublör kullandığı iddia ediliyordu. Putin, Ortodoks Hristiyanların geleneksel ayinlerine katılmayınca hakkındaki hastalık iddiaları güçlendi ve Zelenski ölüm iddiasını ortaya attı. 

Tüm gözler damadın üzerindeydi! Dünyanın en pahalı düğününde dikkat çeken detay ortaya çıktı! Tüm gözler damadın üzerindeydi! Dünyanın en pahalı düğününde dikkat çeken... Haberi Görüntüle

'ZELENSKİ İÇİN BÜYÜK SORUN'

Zelenski'nin imasının ardından Kremlin'den açıklama geldi. Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Zelenski'nin ölüm iddiasına cevaben şu şekilde konuştu: 

Belli ki Rusya ve Putin, Ukrayna ve Zelenski için büyük sorun oluşturuyor. Ayrıca şu da çok açık ki Zelenski psikolojik olarak ne Rusya'nın ne de Putin'in var olmasını isterdi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading