Yandex Metrica

Yıllarca Ortadoğu'yu karıştıran ABD'de askerler şehre indi! New York metrolarında artık askerler nöbet tutacak!

Yıllarca Ortadoğu'yu karıştıran ABD'de askerler şehre indi! New York metrolarında artık askerler nöbet tutacak!

Yıllarca Ortadoğu'yu karıştırma politikası izleyen ABD'nin merkez eyaletlerinde güvenlik problemleri ciddi seviyelere çıkmış durumda. ABD, Ortadoğu'yu 'Karıştırmaya' çalışırken adeta kendi ülkesindeki 'Problemleri' gözden kaçırdı. New York Valisi Kathy Hochul, ABD'de artan suç oranları için 5 maddelik yeni planını açıkladı. Artık ABD'de askerler şehre iniyor. Suç oranlarının ciddi şekilde arttığı ABD metrolarında, ABD askerleri New York metrolarını koruyacak.

Dünya

21.03.2024, 11:23

Uzun yıllardır Ortadoğu'da gerilim çıkartmaya çalışan, Ortadoğu'yu birbirine düşürmeye çalışan ABD'nin merkez eyaletlerinde suç oranlarında ciddi artış meydana geldi. New York, dünyanın en fazla suç oranına sahip şehirlerden birisi oldu.

ABD, Siyonist İsrail'in Gazze ''Soykırımını'' desteklerken, ülkesindeki problemler ile ilgilenmeyi unuttu. Son zamanlarda ciddi şekilde artış gösteren suç oranları karşısında New York Valisi Kathy Hochul 5 maddelik yeni güvenlik önlemi aldı. Askerler, ABD'de şehre indi.

ABD askerleri New York metrolarında nöbet tutuyor

Kassam Tugayları ve Kudüs Seriyyeleri'nden işgal güçlerine ağır darbe: İsrail güçleri Gazze'de hedef alındı Kassam Tugayları ve Kudüs Seriyyeleri'nden işgal güçlerine ağır darbe: İsrail... Haberi Görüntüle

ABD'DE ASKERLER ŞEHRE İNDİ

New York Valisi Kathy Hochul, artan suç oranlarıyla mücadele kapsamında 750 Ulusal Muhafız üyesi, 250 polis memurunun New York metrolarının girişinde sürekli olarak görev alacağını açıkladı.

Vali Hochul, ''İşine, ailesini ziyarete ya da doktor randevusuna giden hiç kimse yanında oturan kişinin ölümcül bir silaha sahip olduğundan endişelenmemeli'' ifadelerini kullandı.

ABD kolluk kuvvetleri New York metrolarının güvenliği sağlamak için görevlendirildi

O markanın ürünlerinde Uygur Türklerinin kanı var: Çinli giyim markasına Doğu Türkistan boykotu O markanın ürünlerinde Uygur Türklerinin kanı var: Çinli giyim markasına... Haberi Görüntüle

ABD METROLARININ GİRİŞLERİNDE 750 ASKER GÖREV ALACAK!

ABD'de metro istasyonları için ilk kez olduğu belirtilen yeni güvenlik önlemine, 1000 kişilik ABD askeri ve polisinin görev yapacağı açıklandı. New York Valisi Kathy Hochul, ''Bu son saldırıların ardından metrolarımızı suç işleyen insanlardan arındırmak ve New Yorkluları korumak için beş maddelik bir plan açıklıyorum. Birinci nokta. New York Eyalet Polisi ve Ulusal Muhafızlarından yaklaşık 1000 üyeyi şehrin en yoğun toplu taşıma istasyonlarında çanta kontrolleri yapmak üzere yeniden görevlendiriyorum.'' dedi.

Habere Tepki Ver

5

0

0

0

0

0

2

0

Yorumlar (0)

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Dünya


Loading