Yandex Metrica

Sitede Ara

Terör saldırısında 100'den fazla kişi ölmüştü! Somali'de Eş-Şebab'a yönelik operasyon başlatıldı

Terör saldırısında 100'den fazla kişi ölmüştü! Somali'de Eş-Şebab'a yönelik operasyon başlatıldı

Somali'de yaşanan terör saldırısının ardında Eş-Şebab'a yönelik operasyon düzenlendi. Yapılan operasyonda 100 teröristin etkisiz hale getirildiği bildirildi.

Dünya

23.01.2024, 22:15

Somali'de yaşanan terör saldırısının ardından terör örgütü Eş-Şebab'a operasyon düzenlendi. Somali Enformasyon Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, ülkenin Ali Gadud bölgesinde Eş-Şebab'a yönelik operasyon düzenlendiğini bildirdi. 

ABD'den, Azerbaycan ve Ermenistan açıklaması: 'Nihai bir anlaşma çok yakın' ABD'den, Azerbaycan ve Ermenistan açıklaması: 'Nihai bir anlaşma çok yakın' Haberi Görüntüle

100 TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ

Operasyonda 100 örgüt üyesi etkisiz hale getirildi. Yapılan açıklamada, Somali'nin başkenti Mogadişu'da dün meydana gelen bombalı saldırıların ardından geldi. 

Ölmek için düğmeye bas! Taşınabilir intihar kapsülleri yakında hizmete girecek Ölmek için düğmeye bas! Taşınabilir intihar kapsülleri yakında hizmete girecek Haberi Görüntüle

TERÖR SALDIRISI YAŞANMIŞTI

100'den fazla kişinin öldüğü, en az 300 kişinin yaralandığı terör saldırılarının sorumluluğunu henüz üstlenen olmadı. 

Diğer yandan Somali Cumhurbaşkanı Hasan Şeyh Mahmud, terör örgütü Eş-Şebab ile kapsamlı şekilde mücadele edileceğini belirtmişti. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading