Yandex Metrica

Sitede Ara

Son dakika! Sudan'da askeri darbe girişimi

Son dakika! Sudan'da askeri darbe girişimi

Son dakika haberleri... Sudan devlet televizyonu, başkent Hartum'daki bir grup askerin başarısız bir darbe girişiminde bulunduğunu duyurdu.

Dünya

23.01.2024, 18:00

Sudan devlet televizyonu, başkent Hartum'daki bir grup askerin başarısız bir darbe girişiminde bulunduğunu bildirdi. Devlet televizyonu ve radyoları canlı yayınlarını keserek duyurdukları son dakika haberlerinde, halkı darbeye karşı koymaya çağırdı.

1 milyon kişinin hayatı tehdit altında! Evler, arabalar ve hayvanlar sular altında kalacak! 1 milyon kişinin hayatı tehdit altında! Evler, arabalar ve hayvanlar... Haberi Görüntüle

ASKERİ ARAÇLARI ELE GEÇİRDİLER

Resmi kaynaklar, başkentin Umdurman bölgesindeki bir grup askerin bazı askeri araçları ele geçirerek darbeye teşebbüs ettiğini aktardı.

Tatile gelen turistler ortadan kayboluyor! Son 6 ayda 11 Avrupalı turist gizemli şekilde kayıplara karıştı! Tatile gelen turistler ortadan kayboluyor! Son 6 ayda 11 Avrupalı... Haberi Görüntüle

DURUM KONTROL ALTINA ALINDI

Sudan Egemenlik Konseyi Sözcüsü Muhammed El Feki Süleyman, Facebook hesabından yaptığı açıklamada, durumun kontrol altında olduğunu belirterek halka, ülkeyi, geçiş sürecini koruma ve darbeye karşı çıkma çağrısı yaptı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading