Yandex Metrica

Son dakika: NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'ten Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov'a mektup

Son dakika: NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'ten Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov'a mektup

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg yaptığı açıklamada Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov'a diyaloğu devam ettirmek için mektup gönderdiğini söyledi.

Dünya

23.01.2024, 22:05

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, "Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'a diyaloğu devam ettirmek için mektup gönderdim" dedi.

Kassam Tugayları duyurdu! İsrail yine kendi vatandaşlarını öldürdü Kassam Tugayları duyurdu! İsrail yine kendi vatandaşlarını öldürdü Haberi Görüntüle

'OLASI BİR SALDIRI İÇİN UYARI ZAMANI DARALDI'

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, İngiltere Başbakanı Boris Johnson ile görüşmesinin ardından Rusya-Ukrayna krizine ilişkin açıklamalarda bulundu.
Ukrayna sınırındaki Rus birliklerinin sayısının arttığını söyleyen Stoltenberg, olası bir saldırı için uyarı zamanının daraldığını söyledi.

Çılgın siparişi duyurdular: Tam tamına 20 Eurofighter Typhoon satın alınacak! Çılgın siparişi duyurdular: Tam tamına 20 Eurofighter Typhoon satın alınacak! Haberi Görüntüle

'SİYASİ ÇÖZÜM ARARKEN EN KÖTÜSÜNE HAZIRLIKLI OLMALIYIZ'

Stoltenberg, "Bu Avrupa'nın güvenliği için tehlikeli bir an, Rus birliklerinin sayısı artıyor. NATO, Rusya için tehdit değil ancak siyasi çözüm ararken en kötüsüne de hazırlıklı olmalıyız." ifadelerini kullandı.
Diyaloğu devam ettirmek için Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov'a mektup gönderdiğini belirten Stoltenbeg, "Rusya'nın diplomatik çözüm ve ekonomik yaptırım arasında seçim yapması gerekiyor." dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading