Yandex Metrica
SON DAKİKA
Son dakika: İsrail ordusu insani ara dinlemedi yine göç yolunda saldırdı

Son dakika: İsrail ordusu insani ara dinlemedi yine göç yolunda saldırdı

Son dakika haberleri... İsrail ordusunun, Gazze Şeridi'nin güneyinden kuzeyine dönmeye çalışan Filistinlilere ateş açtı..

Dünya

23.01.2024, 21:45

4 günlük geçici ateşkesi ihlal eden işgalci İsrail ordusu, çirkin yüzünü bir kez daha gösterdi. İsrail ordusu, insani aranın başlamasıyla evlerine dönmek için yola çıkan sivilleri hedef aldı.

Gazze Şeridi'nde bombardımandan kaçmak zorunda kalan yüz binlerce Filistinli, 4 günlük insani aranın başlamasıyla birlikte evlerine dönmek için yola çıktı.

Tüp bebek çalışmaları durduruldu! Mahkeme embriyoları 'çocuk' saydı! Çocuk sahibi... Haberi Görüntüle

GÖÇ YOLUNDA SALDIRI

İnsani ara ilan edilmesine rağmen İsrail ordusu ateşkesi ihlal etti. İsrail ordusunun, Gazze Şeridi'nin güneyinden kuzeyine dönmeye çalışan Filistinlilere ateş açtı.İsrail askerlerinin açtığı ateş sonucu 1 kişi öldü, çoğu ayağından olmak üzere çok sayıda kişi de yaralandı.

Uluslararası medyada gündem KAAN! Dünya hayran kaldı: Türklerin yeni devi! Haberi Görüntüle

YARALILAR HASTANEYE KALDIRILDI

Sağlık kaynaklarından alınan bilgiye göre, yaralıların ambulanslarla Gazze Şeridi'nin güneyi ile kuzeyini ayıran Gazze kenti çevresindeki Şehitler Kavşağı'ndan Deyr el-Belah kentindeki Aksa Şehitleri Hastanesi'ne götürüldüğünü bildirdi.

Son dakika... Macaristan Ulusal Meclisi onay verdi: İsveç artık NATO... Haberi Görüntüle

İSRAİL'DEN GAZZE'YE TEHDİT BİLDİRİSİ

İsrail ordusu, 4 gün boyunca sürecek olan geçici ateşkesin yürürlüğe girmesinden sonra uçaklardan tehditkar broşürler attı. Atılan Arapça broşürlerde "Savaş henüz bitmedi. Güneyden kuzeye geçmeyi düşünmeyin. Kendinizi tehlikeye atacaksınız. Kuzeyden güneye gidebilirsiniz ama güneyden kuzeye gidemezsiniz." ifadelerine yer verildi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading