SON DAKİKA
Siyonizm uşaklarına darbe! Türkiye'de Mossad adına çalışan iki şüpheli tutuklandı!

Siyonizm uşaklarına darbe! Türkiye'de Mossad adına çalışan iki şüpheli tutuklandı!

Demir Kubbe'yi çökerten daha sonra Mossad'ın radarına giren ve yasal yollarla Türkiye'ye gelen Filistinli yazılımcı Omar A. ile iş yapma bahanesiyle iletişime geçerek İsrail istihbaratı adına casusluk yaptıkları gerekçesiyle gözaltına alınan 2 şüpheli tutuklandı.

Dünya

23.01.2024, 21:45

MİT'in film gibi kurtarma operasyonun ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Soruşturma Bürosu Omar A'yı ağına düşürmeye çalışan Raed Gazzal'ın peşine düştü. Yürütülen soruşturmada, Raed Gazzal'ın İsrail İstihbarat Servisi ile bağlantılı bir şirket adına çalıştığı, Filistinli yazılımcı Omar A'nın ise Gazzal'dan iş teklifi aldığı tespit edildi.

ABD enflasyon verileri açıklandı! Enflasyon oranı beklentilerin üzerinde geldi! Haberi Görüntüle

MOSSAD'IN PARA OYUNU

Mossad adına çalıştığı anlaşılan şüphelilerin iletişime geçtiği Omar A. ile iş teklifiyle ilgili görüşmek için İstanbul'a geldiği, hazırladığı proje karşılığında deneme amacıyla Filistinli yazılımcının hesabına para transfer ettiği belirlendi. Mossad'ın zaman zaman bu yöntemle kişilerle görüşme gerçekleştirdiği, bu olayda da bahse konu şirket üzerinden bilgi toplandığı anlaşıldı.

Kimyasal madde çevreye saçılmıştı! Biden'dan çevre felaketinin yaşandığı bölgeye ziyaret!... Haberi Görüntüle

7 EKİM'DE HAVALİMANINDA YAKALANDI

Söz konusu soruşturma kapsamında hakkında gözaltı kararı verilen şüphelinin İsrail İstihbarat Servisiyle bağlantılı olduğu yönündeki tespitler üzerine "askeri ve siyasal casusluk" suçlamasıyla 7 Ekim'de İstanbul Havalimanı'nda gözaltına alındığı, ardından tutuklandığı öğrenildi.

Sultan Süleyman bile bu kadar ileri gidemedi: Türk dizileri dünyayı... Haberi Görüntüle

BİR ŞÜPHELİ DAHA TUTUKLU

Mossad uşaklarına bir darbe daha vuruldu. Yine İsrail istihbaratı adına Türkiye'de casusluk faaliyeti yürüttüğü tespit edilen F.O.F.H'nin de aynı soruşturma kapsamında tutuklandığı belirtildi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading