Yandex Metrica

Rusya'yı böyle vurdular! Ukrayna ordusu görüntüleri yayınladı

Rusya'yı böyle vurdular! Ukrayna ordusu görüntüleri yayınladı

Rusya-Ukrayna Savaşı'nın başlamasının üstünden 1 yıldan fazla süre geçerken yeni bir olay ile Rusya'ya büyük darbe vuruldu.

Dünya

23.01.2024, 20:36

1 yıldan fazla süredir devam eden Rusya-Ukrayna savaşında cepheden haberler gelmeye devam ediyor. 

BRICS dışişleri bakanlarından Filistin'e destek, İsrail'e kınama BRICS dışişleri bakanlarından Filistin'e destek, İsrail'e kınama Haberi Görüntüle

BAKHMUT'A SALDIRILAR YOĞUNLAŞTI 

Rusya'nın Soledar'ı düşürmesi ile yeni bir aşamaya giren savaşın son adresi Bakhmut oldu. 

Ukrayna'nın doğudaki 'son kalesi' konumundaki Bakhmut'u ele geçirmek için saldırılara devam eden Rusya Kırım'da ağır bir darbe yedi.

Ölümcül pusu! Kassam Tugayları zırhlı aracı pusuya düşürdü: Çok sayıda işgalci asker öldürüldü Ölümcül pusu! Kassam Tugayları zırhlı aracı pusuya düşürdü: Çok sayıda... Haberi Görüntüle

RUS SEYİR FÜZESİ İMHA EDİLDİ 

Al Jazeera'da yer alan habere göre, Ukrayna, Rusya'nın Kırım'daki Karadeniz filosuna demiryolu ile taşınırken çok sayıda Rus seyir füzesinin imha edildiğini bildirdi.

Açıklamada saldırının nasıl gerçekleştirildiğine dair detay ise verilmedi. Kalibr seyir füzeleri, Rusya'nın Ukrayna'ya yönelik saldırılarında sıklıkla kullanılıyor.

Netanyahu hakkındaki CIA raporunu CNN yayınladı! Çarpıcı gerçekler ortaya çıktı Netanyahu hakkındaki CIA raporunu CNN yayınladı! Çarpıcı gerçekler ortaya çıktı Haberi Görüntüle

23 SİVİL SEYİR FÜZESİ İLE ÖLDÜRÜLMÜŞTÜ 

Temmuz 2022'de, denizaltından fırlatılan bir Kalibr seyir füzesi, Ukrayna'nın merkezindeki Vinnytsia şehrinde üçü çocuk olmak üzere 23 sivili öldürmüştü.

Rusya ise füzenin Ukrayna hava kuvvetleri komutanları ile Batılı silah tedarikçilerinin temsilcilerinin bir araya geldiği toplantıyı hedef aldığını iddia etmişti.

Söz konusu füzelerin Ukrayna kentlerini hedef alacağına dikkat çeken sosyal medya kullanıcıları 'ava giderken avlandılar' yorumunda bulundu.

Rusya'dan ABD yaptırımına misilleme: Moskova Borsası'ndan dolar ve Euro kararı Rusya'dan ABD yaptırımına misilleme: Moskova Borsası'ndan dolar ve Euro kararı Haberi Görüntüle

KIRIM VALİSİ'NDEN AÇIKLAMA 

Diğer yandan Rusya'nın atadığı Kırım Valisinden saldırı ile ilgili açıklama geldi. Kırım valisi Sergei Aksenov, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Ukrayna'nın seyir füzelerinin imha edildiğini söyledi. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading