Yandex Metrica

Sitede Ara

Rusya'nın nükleer silah açıklamasına ABD'den sert tehdit! Karadeniz filosunu batırırız'

Rusya'nın nükleer silah açıklamasına ABD'den sert tehdit! Karadeniz filosunu batırırız'

Yaklaşık 8 aydır devam Rusya ile Ukrayna savaşı, Putin'in aldığı yeni bir kararla bir sonraki aşamaya geçti. Rusya Devlet Başkanı Putin'in nükleer tehditlerinin yankıları tüm dünyada sürerken Moskova yönetimine ABD'den tehdit dolu bir uyarı geldi.

Dünya

23.01.2024, 19:53

Dünyanın gündemi savaşta ağır yaralara almaya başlayan Rusya'nın nükleer tehdidi oldu. Ukrayna'nın karşı saldırı ile topraklarını geri alması sonrası kısmi seferberlik ilan eden Putin, Batılı ülkelere de nükleer uyarısında bulunmuştu. 

Putin'in Rusya'da kısmi seferberlik ilan ederken, 'Blöf yapmıyorum' diyerek Ukrayna savaşında nükleer silah kullanabileceğini yinelemesi, nükleer tehlikeyi yeniden gündeme getirmişti. 

Bir, iki, üç değil tam 4 savaş gemisi yola çıktı: 10.770 kilometre ötede gövde gösterisi Bir, iki, üç değil tam 4 savaş gemisi yola çıktı:... Haberi Görüntüle

ABD'DEN RUSYA'YA KARADENİZ TEHDİDİ

Putin'in nükleer kozunu ortaya çıkarması sonrası ABD'den Rusya'ya karşı tehditkar bir açıklama geldi. 

CIA eski direktörü ve emekli ordu generali David Petraeus Rusya'ya adeta gözdağı verdi. 

Tüm bilgilerimiz ellerinde: Windows sizi duyuyor, izliyor ve kaydediyor! Tüm bilgilerimiz ellerinde: Windows sizi duyuyor, izliyor ve kaydediyor! Haberi Görüntüle

'KARADENİZ FİLOSUNU BATIRIRIZ' 

ABC News'e konuşan Petraeus, Putin'in Ukrayna'da nükleer silah kullanması durumunda ABD ve müttefiklerinin Rusya'nın Ukrayna'daki birliklerini, teçhizatını yok edeceği ve Karadeniz filosunu batıracağını söyledi. 

Petreaus, radyasyonun 5. madde şemsiyesi altındaki NATO ülkelerine yayılma olasılığının NATO üyesine saldırı olarak yorumlanabileceğini ifade etti. 

Gökte en parlak yıldıza öyle bir isim verdiler ki! Hiçbir yerleşimci hırsız onu çalamaz Gökte en parlak yıldıza öyle bir isim verdiler ki! Hiçbir... Haberi Görüntüle

LAVROV NÜKLEER ŞARTLARINI AÇIKLAMIŞTI 

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ise daha önce nükleer silahın hangi şartlar altında kullabileceğini açıklamuştu. 

Lavrov, Rusya'nın ilhak edilen Ukrayna topraklarını savunmak için nükleer silah kullanmaya hazır olacağını açıklamıştı.

Petrol arzına bir darbe daha: 2 yıl önce patlatılan tesisi bu kez böyle vurdular Petrol arzına bir darbe daha: 2 yıl önce patlatılan tesisi... Haberi Görüntüle

UKRAYNA'DAN RUSYA'YA NÜKLEER TEPKİSİ 

Ukrayna Dışişleri Bakanı Dmitri Kuleba, Lavrov'un açıklamasının 'sorumsuz ve kabul edilemez' olduğunu belirterek, tepki göstermişti. 
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading