SON DAKİKA
Rusya'dan işgalcilere gözdağı! Rus askerleri İsrail sınırında! Oyuna her an girebiliriz

Rusya'dan işgalcilere gözdağı! Rus askerleri İsrail sınırında! Oyuna her an girebiliriz

7 Ekim'den bu yana Gazze'de soykırım yapan İsrail'e Rus kanalından gözdağı niteliğinde bir video yayınlandı. Rus RT televizyonu Rus askerlerinin İsrail sınırında olduklarını bildiren video paylaştı. Söz konusu görüntülerde Rus askerlerinin cephede hazır oldukları dikkat çekti.

Dünya

23.01.2024, 21:46

Ortadoğu'da yaşanan insanlık suçuna ilk günden itibaren tepki gösteren Rusya'dan İsrail'e gözdağı... Rus askerleri Golan Tepeleri yakınlarında çekilmiş video yayınladılar. Rus askerleri tarafından çekildiği anlaşılan videonun İsrail’e bir mesaj verdiği anlaşılıyor. Söz konusu videoda Golan Tepeleri, Rus bayrağı, Rus askerleri ve askeri cephe görülüyor. Bu arada videonun Rusya’nın oyuna her an girebileceğini de akıllara getirdi.

Anne ile küçük oğlunu sokak ortasında böyle vurdular: Genetiği bozulmuş... Haberi Görüntüle

OYUNA GİREBİLİRİZ

İsrail'e gözdağı verilen görüntüleri yorumlayan uzmanlar Rusya'nın oyuna her an girebiliriz mesajı verdiğini söyledi. Öte yandan Suriye'de Rusya'nın askeri varlığı halen devam ediyor ve İsrail sınırına rahatlıkla ulaşabilir durumda. Son olarak İsrail, Suriye'nin Şam Havaalanı'nı bombalamış, Rusya da bunu sert dille kınamıştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading