Yandex Metrica

Sitede Ara

Londra'da Parlamento binası yanında bomba alarmı! Polis harekete geçti

Londra'da Parlamento binası yanında bomba alarmı! Polis harekete geçti

İngiltere'nin başkenti Londra'da Parlamento yakınlarında bulunan şüpheli bir paket bomba alarmına sebep oldu. Geniş güvenlik önlemi alan polis, paketi kontrollü bir şekilde patlattı.

Dünya

23.01.2024, 19:22

Londra'da şüpheli paket alarmı verildi. Parlamento yakınlarındaki paket sebebiyle polis güvenlik önlemi olarak Başbakanlık ve hükümet binalarının bulunduğu Whitehall Caddesini trafiğe kapattı. 

Netanyahu hakkındaki CIA raporunu CNN yayınladı! Çarpıcı gerçekler ortaya çıktı Netanyahu hakkındaki CIA raporunu CNN yayınladı! Çarpıcı gerçekler ortaya çıktı Haberi Görüntüle

ŞÜPHELİ PAKET PATLATILDI

Şüpheli paketin kontrollü bir şekilde patlatılmasının ardından cadde yeniden açıldı. Bu arada Başbakanlık binası önünde bulunan gazetecilerin dışarı çıkmalarına izin verilmedi. 

Mesele sadece Gazze değil! İsrail askerinin kolundaki peçe iyi bakın: 'Sözde' büyük İsrail haritasının içinde Türkiye'de yer alıyor! Mesele sadece Gazze değil! İsrail askerinin kolundaki peçe iyi bakın:... Haberi Görüntüle

HAFTASONU DA BOMBA ALARMI VERİLMİŞTİ

Londra'da haftasonu da Trafalgar Meydanı, yanlış yere park eden araç sebebiyle boşaltılmış, bir tehlike olmadığı ortaya çıkınca güvenlik önlemleri kaldırılmıştı. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading